برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش سرپرست صبا به اتهام گاز گرفتن مامور سالن

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۲ — ورزش3

سرپرست تیم فوتسال صبا گفت: در شأنم نیست که بخواهم دست کسی را گاز بگیرم و برخی افراد با چنین کارهایی می‌خواهند مرا خراب کنند.


دیدار تیم‌های فوتسال فرش‌آرای مشهد و صبای قم با حواشی زیادی روبرو بود تا جایی که در بخش‌های خبری صحنه‌هایی از این بازی پخش شد و حراست سالن مشهد گفت که سرپرست صبا دست او را گاز گرفته است!

ناصر شریفی، سرپرست صبا در این زمینه به فارس گفت: در شأنم نیست که دست به چنین کاری بزنم. کسی که این کار را کرده با من هم چنین برخوردی داشته است. فیلم این بازی موجود است. من به بازیکنان اعلام کردم به سمت داور و درگیری نروند، اما بخش خبری ۲۰:۳۰ هیچ‌ کدام از این صحنه‌ها را نشان نداد.

وی ادامه داد: کسی که دست به این کار زد از قصد این کار را کرده که مرا زیر سوال ببرد. چه علتی دارد من این کار را انجام بدهم؟ کسی که این کار را کرده هم به من ظلم کرده هم به آن شخص مضروب. ۲۰:۳۰ بی عدالتی کرد و تمام صحنه‌ها را نشان نداد. اگر فیلمی آوردید که من در صحنه بودم برای همیشه خودم را توبیخ می‌کنم.

سرپرست صبا خاطرنشان کرد: از کمیته انضباطی ممنون هستم که بدون صحبت کردن با من رای صادر نکرد. من به کمیته انضباطی خواهم رفت و در این زمینه شکایت می‌کنم. درباره محرومیت محسن حسن‌زاده هم باید بگویم که خدا را شاهد می گیرم آن لگد به در را او نزد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391