برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ورزشگاهی که کفاشیان آن را آبروی ایران خواند

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۶ — مشرق

ورزشگاه خلیج فارس هرمزگان از امکانات مطلوب و ساختمان اداری مناسبی برخوردار است از این رو کفاشیان پس از بازدید، این ورزشگاه را آبروی ایران در قبال بازدید ناظران AFC قلمداد کرد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال پس از بازدید از امکانات و ساختمان اداری ورزشی خلیج فارس از شرایط این باشگاه ابراز رضایتمندی کرد و اظهار داشت: پیش از حضور و بازدید از وزشگاه خلیج فارس از نگاه مثبت ناظران و نمایندگان AFC از امکانات باشگاه خلیج فارس مطلع بودم اما حال که از نزدیک شاهد امکانات ورزشگاه هستم معتقدم که به طور حتم این ورزشگاه مجوز حرفه ای بودن را از سوی نمایندگان AFC دریافت می‌کند و مشکلی درخصوص صدور تاییده ناظران AFC از ورزشگاه خلیج فارس وجود ندارد ضمن اینکه امکانات حرفه ای موجود در این ورزشگاه آبروی کشورمان را حفظ می کند.

گفتنی است، کفاشیان پس از بازدید از ورزشگاه خلیج فارس به حضور نخست تیم آلومینیوم در لیگ برتر اشاره کرده و بیان داشت که این باشگاه از لیگ کارگری به این سطح از فوتبال دست یافته است و به طور حتم موفقیت فعلی تیم آلومینیوم هرمزگان مرهون برنامه های دقیق و مستمر و منظم مسئولان استان است و کفاشیان در ادامه مصاحبه های خود به حرکت پایه ای مناسب مسئولان آلومینیوم جهت موفقیت در سطوح ورزشی اشاره کرده و سایر نقاط و مسئولان کشور و استان را به الگوبرداری از عملکرد مسئولان ورزشی آلومینیوم ترغیب کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391