برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا : دیگر اقدامی در ورزشگاه اکباتان انجام نمی‌دهیم

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۱ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: دیگر اقدامی در ورزشگاه اکباتان نمی‌کنیم.

تیم راه آهن

صادق رئیسی‌کیا در مورد متوقف شدن روند تعمیر ورزشگاه اکباتان گفت: ورزشگاه اکباتان برابر با ضوابط خصوصی سازی و به شکلی که در آگهی و قرارداد فروش آمده تا پایان سال ۹۱ در اختیار باشگاه راه آهن قرار دارد اما از سال ۹۱ به بعد که نیمی از فصل جاری هم با آن مصادف می‌شود روشن نیست که آیا این ورزشگاه در اختیار ما می‌ماند یا نه. در راستای استانداردسازی ورزشگاه‌ها و اینکه قرار شده این ورزشگاه از بازی‌های قهرمانی آسیا میزبانی کند هزینه‌هایی را در این ورزشگاه انجام دادیم که الزامی هم برای انجام آن نداشتیم.

وی افزود: به همین دلیل از دوستان شرکت راه آهن درخواست کردیم در قرارداد، هزینه‌هایی که می‌کنیم را به عنوان اجاره‌بها برای سال‌های آینده در نظر بگیرند. آنها تأییدیه و نامه‌ای به ما دادند که مشروط بر این امر بود اما امروز با دادن دو نامه دیگر کل عملکرد و تعمیراتی که انجام دادیم را رد کردند. یعنی ما در حال حاضر روی استادیومی کار کردیم که برای ما نیست و ممکن است بعد از پایان سال ۹۱ با در بسته رو به رو شویم.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در مورد اینکه چه باید کرد تا در این مقطع حساس این مشکل حل شود اظهار داشت: دوستان شرکت راه‌آهن باید همکاری کنند. مسئولیت این کار تنها روی دوش ما نیست. خیلی منطقی خواستیم هزینه‌هایی که می‌کنیم در قرارداد ذکر شود تا در آینده از پولی که خرج کردیم نفع آن بازگردد اما اگر ما این همه هزینه انجام دهیم و بعد سال ۹۱ ورزشگاه را به ما ندادند هزینه‌های ما بیهوده بوده است.

رئیسی‌کیا خاطرنشان کرد:‌ کفاشیان و نبی در حال رایزنی هستند تا این مشکل برطرف شود وگرنه باید خودشان برای ساخت هزینه کنند. اگر بخواهند ادامه دهیم مسئولان شرکت راه‌آهن آن دو نامه را لغو کنند و تائیدیه ای به ما بدهند وگرنه دیگر اقدامی نخواهیم کرد و خودشان باید هزینه کنند.

وی در مورد اینکه تاکنون چه مقدار هزینه در ورزشگاه اکباتان انجام شده گفت: در مورد این مسائل نمی‌خواهم صحبت کنم.

رئیسی کیا در مورد تشویق علی دایی از سوی هواداران پرسپولیس گفت: علی دایی یک مربی حرفه‌ای است که تنها روی تیم خودش تمرکز دارد و برای موفقیت راه آهن تلاش می‌کند. ممکن است تیمی به دایی پیشنهاد بدهد اما مطمئنم که دایی به ما وفادار است و با تمام وجود کارش را در راه آهن دنبال می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391