برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: تیم ما پول‌های آنچنانی ندارد که به دبی برود

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۶ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت: ما از آن پول‌های آنچنانی نداریم که در تعطیلات لیگ به دبی سفر کنیم و در همین ایران برای ادامه لیگ آماده می‌شویم.

محمود یاوری

محمود یاوری با اشاره به تعطیلی لیگ اظهار کرد: قصد داریم از این فرصت طلایی نهایت استفاده را برده و معایب تیم خود را برطرف کنیم و پول آنچنانی نیز نداریم که به دوبی برویم و در همین ایران سعی می‌کنیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

وی در ادامه به بازی تیمش در برابر تیم فوتبال سپاهان اشاره کرد و افزود: دوست داشتم سپاهان بهتر از این می‌بود زیرا این تیم نشان داد که در اواخر بازی با مشکل مواجه است.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با اشاره به حرکت جوانمردانه بازیکن تیمش تصریح کرد: این حرکت نشان داد که ما در اخلاق پیروز شدیم زیرا بازیکنان تیمم با اعتقادشان بازی می‌کنند، اما همین بازیکن نیز یک موقعیت مسلم گلزنی دیگر را از دست داد که به همین دلیل نیز تنبیهش می‌کنم.

وی ادامه داد: روح یک شهید در تیم ما دمیده شده و کاری که بازیکن تیم ما محمدمهدی نظری انجام داد را فکر نمی‌کنم بازیکن دیگری انجام دهد و حتی باید بگویم کار وی از عمل جوانمردانه متوسل زاده نیز بهتر بود.

یاوری اضافه کرد: در کمال تأسف امروزه پول و حفظ موقعیت حرف نخست را در تیم‌های ما می‌زند اما ما باید انسان باشیم پیش از آنکه قهرمان باشیم و از سماجت کسب نتیجه به هر قیمتی بیرون بیاییم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ۱۲ سال مربی سپاهان بودم تاکید کرد: من از مکتب شاهینم و خود را یک سپاهانی می‌دانم اما تعهد و مسئولیتم این را می‌رساند که در برابر هر تیمی از جمله سپاهان تنها برای برد پای به میدان بگذارم.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز تصریح کرد: تیم ما در بازی برابر سپاهان نشان داد که تیم خوبی است و اگر از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم به طور حتم در آینده جایگاه بهتری را کسب می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391