برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زاید درموعد قانونی به تیم ملی ملحق می‌شود

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۱ — ورزش۳

مسئول ثبت قراردادهای باشگاه پرسپولیس اعلام کرد گذرنامه ایمون زاید با تکمیل مراحل اداری برای اخذ مجوز اقامت وی، روز سه شنبه در اختیار او قرار خواهد گرفت.

ایمون زاید

&#۱۶۰; محمد امام وردی مسئول ثبت قراردادهای بازیکنان پرسپولیس گفت: نامه فدراسیون فوتبال لیبی مبنی بر دعوت ایمون زاید به تیم ملی ظهر روز دوشنبه هفته گذشته از طریق فدراسیون فوتبال در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت. این در حالی است که گذرنامه زاید برای صدور اقامت در اداره اتباع خارجی بود.

وی افزود: از روز سه شنبه تعطیلات شروع شد و برای اینکه زاید بتواند از کشور خارج شود علاوه بر دریافت گذرنامه باید خروجی او را هم از طریق اداره مالیات دریافت می‌کردیم که این امکان با توجه به تعطیلات فراهم نبود.

وی گفت: در حال انجام اقدامات لازم هستیم و امیدواریم تا روز سه شنبه، هم مجوز اقامت و هم مجوز خروجی او را دریافت کنیم. در این صورت با توجه به اینکه نامه فدراسیون فوتبال لیبی مربوط به بازی روز ۱۹ شهریور می‌شود، به دنبال آن هستیم که این بازیکن در موعد مقرر طبق ضوابط فیفا به تیم ملی کشورش ملحق شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391