برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زاید منتظر تسویه حساب مالیاتی،ایمون نیمی ازاردوی لیبی را ازدست می دهد

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۰ — گل

ظاهرا بعد از مصاحبه های زاید و ابراز ناراحتی اش ازبابت تاخیر در خروجش از ایران باشگاه پرسپولیس امروز با او تماس گرفته و به دنبال حل مشکلات اوست

ایمون زاید

ایمون زاید که برای بازی تیم ملی لیبی مقابل الجزایر به اردوی این تیم دعوت شده به خاطر تاخیر در انجام امور مربوط به خروجش از ایران شاکی به نظر می رسد و صراحتا گلایه اش را از این بابت رسانه ای کرده است.

اردوی تیم ملی لیبی از فردا شروع خواهد شد و به مدت شش روز ادامه خواهد داشت .بعد از آن در روز ۹ سپتامبر تیم ملی لیبی درچارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی باید مقابل همسایه قدرتمندش الجزایر قرار بگیرد و برای زاید حضوردر این مسابقه مهم بسیار با اهمیت به نظر می رسد.

ظاهرا بعد از مصاحبه های زاید و ابراز ناراحتی اش ازبابت تاخیر در خروجش از ایران باشگاهپرسپولیس امروز با او تماس گرفته و به دنبال حل مشکلات اوست.از همین رو دفترچه کار و اقامت او صادر شده و تنها ویزا باقی مانده که آن هم مستلزم دریافت برگه تسویه حساب مالیاتی اوست.

چنانچه این تسویه حساب صادر شود ویزای ایمون در اختیاراو قرارخواهد گرفت و او می تواند به لیبی برود که دراین صورت این بازیکن احتمالا دو سه روز از اردوی تیم ملی کشورش را از دست می دهد و باید خوش شانس باشد که مقابل الجزایر به میدان برود.
لیبی دردو دیدارقبلی اش یک تساوی یک – یک مقابل توگو و یک پیروزی دو بریک مقابل کامرون به دست آورده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391