برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ژوزه نمی‌تواند با بازیکنان تعامل ایجاد کند

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۳

مدیرعامل داماش گیلان از برخی جراید ناراحت است چرا که معتقد است نه تنها حافظه او خیلی خوب کار می‌کند، بلکه برعکس بعضی از این دوستان هستند که اطلاعات ناقص دارند و به غلط با داشته‌های اشتباه خود او را به نداشتن حافظه محکوم می‌کنند!

مانوئل ژوزه

به نقل از ۹۰، امیر عابدینی هرگونه مشکل با رویانیان را تکذیب می‌‌کند و می‌گوید: اگر حرفی می‌زند جنبه پیشنهاد دارد نه بیشتر و نه کمتر در ثانی من اگر حرفی می‌زنم به پرسپولیس علاقه دارم و دوست ندارم ناکامی آن را ببینم. مصاحبه این مدیر با ۹۰ را می‌خوانید:


۹۰: امروز بعضی جراید علیه شما موضع گرفته‌اند و شما را محکوم به کم‌حافظه بودن کرده‌اند. آیا شما به استانکو بیش از اندازه فرصت دادید؟


اول از هر چیزی باید بگویم من کم‌حافظه نیستم بلکه بعضی از دوستان شما در بعضی از جراید اطلاعات نادرست دادند و براساس این اطلاعات غلط آمار اشتباه به مردم می‌دهند. باید ابتدا خدمت این آقایان بگویم که استانکو از میانه راه آمد و جای یورگن گده را گرفت. تیم من ۹ امتیاز یا ۱۱ امتیاز کم داشت که استانکو در سیستم ۲ امتیازی آن موقع توانست با سیستم «۱-۶-۳» یا مساوی بگیرد یا پیروز شود که در نهایت با ۵۱ امتیاز تیم را قهرمان کرد، پس او اصلا نباخت که بخواهم به او فرصت بدهم یا نه. اما فصل بعد اگر در ۴ بازی اول نتیجه نگرفت نباید هیچ وقت برای او ضرب‌الاجل تعیین می‌کردم چون او مربی تیم قهرمان بود و تیمش دچار یک افت کوتاه شده بود و شما دیدید که سال بعد هم با آن شروع بد تیم را قهرمان کرد چون کارش را بلد بود. اما امروز قضیه ژوزه خیلی با استانکو فرق می‌کند و قابل قیاس نیست.


۹۰: چرا شما می‌گویید ژوزه باید برود و دیگر برای او فرصت قائل نیستید؟


ژوزه سرمربی بزرگی است او مقام‌های زیادی را کسب کرده ولی خیلی از سرمربی‌های بزرگ دنیا در تعامل با بازیکنان تیم جدیدی که می‌روند، مشکل پیدا می‌کنند. این طبیعی است یک مربی یک زمان نمی‌تواند با بازیکنان ارتباط برقرار کند و در نهایت نتیجه گرفتن برای او سخت می‌شود. الان ژوزه هم با این مشکل مواجه شده است. او نتوانسته با بازیکنان تعامل ایجاد کند.


۹۰: پیشنهاد شما چیست؟ مربی ایرانی بیاید یا خارجی؟


من در این خصوص اظهارنظر نمی‌کنم. به نظرم ایرانی خارجی بودن مربی مهم نیست. مربی ای باید بیاید که تیم را به لحاظ روحی روانی از بحران خارج کند.


۹۰: این‌که می‌گویند بازیکنان کم‌کاری می‌کنند را قبول دارید؟


اصلا من به چنین چیزی اعتقاد ندارم. هیچ وقت بازیکن در کار تیمش نمی‌گذارد. کسانی که چنین اظهارنظری می‌کنند از فوتبال هیچی نمی‌دانند. بازیکن خودش را خراب نمی‌کند چون بازی‌های لیگ ویترینی است برای عرضه پس بازیکن برای بهتر شدن می‌درخشد تا بیشتر دیده شود و سال بعد قرارداد بهتر ببندد.


۹۰: پس چرا پرسپولیس با این بازیکنان نتیجه نمی‌گیرد؟


من معتقدم که بعضی از این بازیکنان هنوز هویت پرسپولیسی نگرفته‌اند. بازیکن باید هویت بگیرد تا بعدا بتواند بهترین بازی‌اش را ارائه دهد. الان مهدوی‌کیا و کریمی هویت پرسپولیسی دارند چرا که اسطوره‌اند ولی پولادی، ماهینی، حسینی و بنگر هنوز هویت نگرفته‌اند. آنها تا بیایند هویت بگیرند زمان می‌برد. نوری پس از ۳ سال هویت گرفته، پس بازیکنانی که از آنها نام بردم باید تلاش کنند به آنها برسند و این فاصله را جبران کنند. من حتی می‌توانم واضح‌تر برای شما مثال بزنم. انصاری‌فرد با آن آمدن نشان داد برای هویت به پرسپولیس نیامده چرا که هنوز فرق باخت در پرسپولیس با سایپا را نمی‌داند! اما کسی مثل فرهاد مجیدی که هویت استقلالی دارد به خوبی می‌داند باخت در پرسپولیس و استقلال یعنی چه. او حاضر است سرش برود ولی استقلال نبازد.


۹۰: خب پیشنهاد شما به غیر از برکناری چیست؟


من معتقدم که یک دستیار ایرانی درجه یک می‌تواند به ژوزه کمک کند؛ به شرطی که خود ژوزه بخواهد. اگر از ابتدا او به جای مترجم یک دستیار خبره در کنارش داشت و به او اعتماد می‌کرد الان بهتر جواب می‌گرفت، چرا که دستیار ایرانی می‌توانست بین بازیکنان با او تماس ایجاد کند، اما متاسفانه مانوئل تمام دستیارانش را از خارج آورد و الان هم می‌گوید ۲ سال وقت می‌خواهد که تعامل ایجاد کند شاید او حق داشته باشد ولی پرسپولیس جایی نیست که در آن ۲ سال به یک مربی زمان بدهند.


۹۰: داستان دعوای شما با رویانیان چیست؟ آیا مشکلی پیش آمده؟


اصلا چنین چیزی صحت ندارد. من ایشان را قلبا دوست دارم و این‌که بعضی از جراید از روابط شکرآب ما می‌نویسند اشتباه است.


۹۰: اما مثل این‌که اختلافات شما و ایشان بعد از برد داماش شروع شده؟


ببینید من مدیرعامل داماش هستم و باید به دنبال نتیجه گرفتن تیمم باشم اما بعد از داماش خواهان موفقیت پرسپولیس هستم. پرسپولیس الان تیم دوم من است. من بعد از آن بازی هیچ مشکلی با رویانیان نداشتم.


۹۰: این‌که می‌گویند او از نصیحت‌های شما ناراحت است صحت دارد؟


من هیچ قت ایشان را نصیحت نکرده‌ام، بلکه فقط پیشنهاد داده‌ام ایشان دوست دارند قبول می‌کنند، دوست هم نداشته باشند قبول نمی‌کنند.


۹۰: گفته می‌شود از آنجایی که قویدل مالک باشگاه با رویانیان دوست صمیمی است از دست شما ناراحت است که این طوری بر علیه رویانیان در پرسپولیس موضع گرفته‌اید؟


اول این‌که من موضع نگرفته‌ام درثانی آقای قویدل و من رابطه خیلی خوبی داریم و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنیم و شما مطمئن باشید ایشان اصلا از دست من ناراحت نیستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391