برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعضا جدید هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن معرفی شدند

یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۸ — فارس

شرکت ذوب آهن اصفهان اسامی جدید هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن را اعلام کرد.

روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن را اعلام کرد.

صفرعلی براتی مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن در راستای ترمیم هیات مدیره باشگاه ذوب آهن، احمد رضا مهنام مشاور ورزشی استاندار اصفهان، علی اکبر ابرقویی نژاد رئیس هیات فوتبال استان اصفهان، داوود شیران رئیس هیات کشتی استان اصفهان و محمد مهدی محمدرضایی معاون خرید شرکت سهامی ذوب آهن را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه منصوب کرد.

براتی همچنین از زحمات بی شائبه هیات مدیره قبلی که در شرایط سخت و دشوار هدایت و برنامه ریزی باشگاه را برعهده داشتند تشکر و قدردانی کرد.

در شرایط فعلی خسرو ابراهیمی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و مجید فیض بخشیان اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن هستند که با توجه به اینکه هیئت مدیره باشگاه باید ۵ عضو داشته باشد با تصمیم براتی یکی از این دو عضو کنار گذاشته خواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391