برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمی: قرارداد بازیکنان ذوب آهن دستکاری نشده است

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۲ — مهر

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن با اعلام اینکه از سید محمد حسینی به صورت قانونی شکایت می کنیم،گفت: هر توافقی که بازیکنان با مدیرعامل سابق باشگاه داشته اند به صورت مکتوب موجود بوده و دستکاری در قرارداد آنها صورت نگرفته است.

خسرو ابراهیمی

خسرو ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اظهارات اخیر سید محمد حسینی مدافع پیشین تیم ذوب آهن مبنی بر اینکه دانشگاه ذوب آهن در قرارداد بازیکنان این تیم دستکاری کرده ضمن بیان مطلب فوق گفت: مگر می شود در باشگاهی مانند ذوب آهن قرارداد رسمی بازیکنی را دستکاری کرد. قرارداد بازیکنان ما در فدراسیون فوتبال و هیئت فوتبال اصفهان ثبت شده و همه چیز در این خصوص شفاف و مشخص است بنابراین دلیلی ندارد که محتوی قرارداد بازیکنان دستکاری کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با تاکید بر اینکه اگر بازیکنی و یا هر فردی مدرکی در این خصوص دارد رو کند اظهار داشت: قراردادها در زمان دلیلی مدیرعامل سابق باشگاه بسته شده و مطمئن باشید اگر توافقی نیز بازیکنی با وی کرده باشد قطعا به صورت مکتوب بوده و چپزی در این بین برای دوگانگی وجود ندارد. مطمئن باشید ما در باشگاه ذوب آهن هیچ چیز برای پنهان کردن نداریم.

وی در خصوص اظهارات سید محمد حسینی همچنین تاکید کرد: سید محمد حسینی به صورت توافقی از باشگاه جدا شده و هیچ طلبی از باشگاه ذوب آهن ندارد و در این خصوص امضا نیز داده و ما بر این مبنا رضایت نامه این بازیکن را صادر کرده ایم.

ابراهیمی در مورد اتهامات حسینی به مسئولان باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: بخشی از اظهارنظر حسینی که بار حقوقی داشته و اتهام به باشگاه ذوب آهن وارد کرده ، قطعا توسط وکیل باشگاه پیگیری خواهد شد و به طور رسمی از این بازیکن شکایت کرده و با این موضوع برخورد می کنیم .

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در خاتمه خاطر نشان کرد: مطمئن باشید هر بازیکنی که در خصوص مطالبات مالی خود شکایت کرده باشگاه ذوب آهن پاسخگو خواهد بود و اگر بازیکنی محق باشد اجازه نمی دهیم حق وی ضایع شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391