برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلیل پدرخوانده شدن عابدینی از زبان خودش

شنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۷ — افکارنیوز

مدیرعامل باشگاه داماش در پاسخ به انتقادهای رویانیان از وی گفت: من اگر چیزی می گویم به این خاطر است که دلم می‌سوزد. اگر اسم این دل سوختگی «پدرخوانده» بودن است پس بگذارید هر چه می‌‌خواهند بگویند.

امیر عابدینی

امیر عابدینی، در واکنش به صحبت‌های محمد رویانیان، گفت: من تنها یک جمله درباره آقای رویانیان گفتم و آن این بود که ایشان دچار توهم هستند که با مطالبی که چهارشنبه بیان کردند حرف من ثابت شد. من به ایشان توهینی نکردم، چرا که هر کسی می‌تواند دچار توهم شود. حرف من این است که چرا پرسپولیس به هر استانی می‌رود ایشان طوری حرف می‌زنند که انگار تمام آن استان دست به دست هم دادند که تیمشان ببازد.

عابدینی ادامه داد: حتما آن طور که رویانیان گفته من تشنه محبوبیت و شهرت هستم، کسانی مانند دایی، کریمی، باقری، مهدوی کیا، میناوند، شاهرودی، بازیکنان استقلال و بزرگان فوتبال را قبل نمی‌شناختم و چون تازه به فوتبال آمده ام می‌‌خواهم خود را به زلف این‌ها گره بزنم تا بزرگ شوم!

مدیرعامل اسبق پرسپولیس درباره انتقاد رویانیان از وی مبنی بر این که چرا به جای پرداختن به تیم خود درباره پرسپولیس حرف می‌زند؟ به ایسنا گفت: من تنها دخالتی که کردم این بود که گفتم ژوزه را برکنار کنند و هنوز هم سر حرفم هستم، چون به آن اعتقاد دارم. من درباره پرسپولیس حرف می‌زنم چون از من سوال می‌شود. هر کسی که با من صحبت می‌کند هم از تیم ملی می‌پرسد و هم از پرسپولیس، چون من را دلسوخته فوتبال می دانند. اگر دل سوختگی فوتبال پدرخوانده بودن است پس هر چه می‌خواهید بگویید. حالا خدا را شکر آقای رویانیان عصبانیت خودشان را کنترل کرده‌اند. من دچار توهم هستم و ایشان نیستند، قبول. ولی معلوم است که این حرف‌ها چه مبنایی دارند.

مدیرعامل باشگاه داماش ادامه داد: سوال من این است که اگر آن طور که رویانیان گفته من پدرخوانده فوتبال و رییس مافیا هستم، چرا تا همین سه روز پیش اصرار داشتند که به پرسپولیس بروم؟ با چنین تفکری آن پیشنهادها را به من می‌دادند. من به ایشان گفته بودم اگر توانست مصوبه هیات مدیره را بگیرد، معلوم است که عنان دست اوست و من به پرسپولیس می‌آیم. حالا چطور شد که با یک انتقاد من چنین حرف‌های می زند.

عابدینی افزود: قبول دارم که خیلی‌ها می‌خواهند مشکلاتی در کار بازیکنان پیش بیاورند، اما به جز مهدوی کیا اگر با یکی از بازیکنان پرسپولیس در چند ماه گذشته تلفنی صحبت کرده‌ام، بگویند. از مهدی هم بپرسید که به او چه گفته‌ام. من از او خواستم که مشکلات تیم را زودتر جمع کند. توهم همین است که بنده در دفترم نشستم و می‌بینم که حرف‌های جدیدی زده می‌شود. اگر قرار بود که از پرخاش آقایان بترسم در این مملکت نمی‌ماندم.

رییس اسبق فدراسیون فوتبال در ادامه، درباره این که چرا خود را پدر معنوی فوتبال می‌داند؟ به ایسنا گفت: من تنها گفته‌ام که از فوتبال سود مادی نبرده ام و هر چه بوده معنوی بوده است. این لقبی بود که یک خبرنگار به من داد. من در طول زندگی‌ام کجا از خودم تعریف کردم؟ اگر چیزهایی را از بعضی از ما بگیرند، هیچ چیز نیستم. بهتر است ببینیم برای چه اهدافی به فوتبال آمده ایم. اگر قرار باشد برای دو روز فوتبال هر چیزی را زیر پا بگذاریم، معلوم نیست چه می‌شود. اما من از این که پرونده‌ام را ورق بزنند ترسی ندارم، چرا که پرونده‌ من پر افتخار است. انتقادهای مرا نسبت به فدراسیون نگاه کنید، این‌ها را می گویم چون دلم می سوزد.

وی همچنین گفت: چطور می‌شود که وقتی تیمی بازی نسبتا خوبی می‌کند همه چیز را زیر پا می‌گذارد. آقای رویانیان قبل از بازی با سایپا حرف‌های خوبی می‌زد، ولی پس از آن طور دیگری صحبت می‌کند. اگر ایشان دچار توهم هم نباشد این طرز برخورد درست نیست. ایشان گفته اند که پرونده‌ من را ورق می زنند، ولی من از ایشان خواهش می‌کنم که هر چه از من دارند در سایت باشگاهشان منتشر کنند و مرا معرفی کنند! قضاوت را به مردم می سپارم. وجدان جامعه بیدار و آگاه است و ما باید باور داشته باشیم که با برخی حرف‌ها وجدان جامعه از بین نمی‌رود.

عابدینی در پایان نقدی هم بر صحبت‌های مانوئل ژوزه داشت، او به ایسنا گفت: سرمربی پرسپولیس قبل از حساس‌ترین بازی تیم ملی برابر کره جنوبی کی‌روش را زیر سوال می‌برد و می‌گوید که او به کریمی خط داده است. معنی این کار چیست؟ آیا واقعا کسی در سطح کی‌روش با استفاده از بهترین بازیکن یک تیم باشگاهی سعی می‌کند که در آن تیم تاثیر بگذارد؟ آن هم کسی مثل کریمی که همه در بازی‌های قبلی پرسپولیس می‌گفتند بهترین بازی را انجام داده است؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391