برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدزاده کوچک پرسپولیسی می شود

پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۲۶

بر اساس مذاکرات انجام شده بین مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و نماینده باشگاه لس آنجلس بلوز، مبلغ مورد توافق برای صدور رضایت نامه امیر عابدزاده امروز یا نهایتا امروز پرداخت خواهد شد.

امیر عابدزاده

باشگاه پرسپولیس با پرداخت مبلغی، رضایت نامه امیر عابدزاده را دریافت خواهد کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، بر اساس مذاکرات انجام شده بین مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و نماینده باشگاه لس آنجلس بلوز، مبلغ مورد توافق برای صدور رضایت نامه امیر عابدزاده امروز یا نهایتا امروز پرداخت خواهد شد.

امیر مشیری؛ سرپرست روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر افزود: طبق مذاکراتی که آقای رویانیان در چند نوبت با نماینده باشگاه لس آنجلس بلوز انجام دادند، بر سر مبلغی به توافق نهایی و قطعی رسیدند که مبلغ توافق شده امروز یا نهایتا فردا به حساب باشگاه لس آنجلس بلوز و یا نماینده معرفی شده از سوی این باشگاه واریز خواهد شد و اقدامات لازم برای دریافت رضایت نامه و صدور ITC انجام خواهد شد.

مشیری گفت: باشگاه لس آنجلس بلوز ابتدا مبلغی را پیشنهاد داده بود که در نهایت بر اساس مذاکرات انجام شده از سوی آقای رویانیان، آنها مبلغ قابل توجهی از پیشنهاد خود را کم کردند تا این ترانسفر بدون هیچ مشکلی انجام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391