برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشارزاده: وزیر فردا تصمیم می گیرد ورزش ایران تعلیق شود یا نه

دوشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۳ — خبرآنلاین

حرف های مهم بهرام افشارزاده بعد از جلسه صبح هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ، پرده ای جدید از اتفاقات اخیر ورزش گشود.

بهرام افشارزاده

بهرام افشارزاده که به عنوان سخنگوی هیات اجرایی کمیته المپیک بعد از جلسه بامدادی اعضا روبروی خبرنگاران نشست ، در حرف هایش به نکاتی کلیدی اشاره داشت. او از اصلاح اساسنامه خبر داد و گفت:« ما بیش از ۸۰ درصد نواقص را برطرف کردیم و فقط باید در ۱۰ روز آینده ، ۲۰ درصد دیگر اصلاحات هم انجام شود. غیر از اساسنامه کمیته ملی المپیک باید نواقص اساسنامه های فدراسیون های المپیکی هم اصلاح شده و در مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد.» مجلس برای ایجاد این تغییرات نیاز به لایحه ارسالی دولت دارد. این اتفاقی است که سبب می شود تا اعضای هیات اجرایی بامداد سه شنبه هم در دفتر وزیر باشند. افشارزاده در این باره می گوید:« ما فردا نشست خیلی مهمی را با وزیر ورزش داریم. او شرایط فعلی ورزش کشور را خیلی خوب می داند. همه نامه‌ها را دیده و حساسیت‌ها را می داند. ما این نکات را برایش تشریح کردیم و فردا می رویم تا بحث های مان را نهایی کنیم. در واقع تصمیم نهایی با آقای وزیر است و نظر فردای ایشان اتفاقات آینده ورزش کشور را رقم می زند.»

این حرف یعنی ورزش تعلیق می شود یا نه؟ افشارزاده می گوید:« تمام تلاش ۲ ماه اخیر ما بر این بوده که تعلیق نشویم اما از حالا به بعد با وزیر ورزش است که با تصمیم فردایش مشخص می‌کند چه اتفاقی خواهد افتاد. از نظر IOC اساسنامه‌ها باید اصلاح شود و مجامع برگزار شده هم به حالت قبل از برگزاری مجامع برگردند. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391