برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روز تنهایی آقای خاص فوتبال ایران

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۰۳ — گل

عکس عجیب و تاثیر گذار است. لحظه ای که علی دایی درحال ترک زمین است و معدود هوادارانی او را تشویق می کنند و او ارام دستی برای آنها تکان می دهد ؛ آنهایی که دو سال تمام بی وقفه نامش را در همه بازیها به زبان آورده اند تا او در جدایی از پرسپولیس دوباره زنده شود...

دایی اما در بازی سال گذشته پرسپولیس - راه آهن هوادرارن را از خود رنجاند ؛ درست در آن لحظه که دیوانه وار و از خود گم شده به شادی مقابل تیم زمین خورده پرسپولیس پرداخت که مربی محبوب مثل مصطفی دنیزلی را روی نیمکت داشت. دایی از پس آن شادی غیرعادی از عزت گفت و بردش مقابل پرسپولیس را به ماورا نسبت داد وهمین حرفها تعداد فریاد زنندگان نام او را کاهش داد. این یک لحظه درداور بود برای انها که در دوراهی پرسپولیس - دایی سرانجام به انتخاب رسیدند. البته او در بازی امروز استرانژی متفاوتی داشت و کاملا آرام و ساکت بازی را دنبال کرد .
او البته نه با ان تشویق‌ها و نه با مخالف خوانی‌ها بزرگ یا کوچک نمی شود ؛ چه ، او یکی از چند بازیکن بزرگ تاریخ فوتبال ایران و شاید مهمترین آنهاست. کسی که در مربیگری هنوز فاصله زیادی با فرم بازیگری دارد اگرچه کارنامه اش در این عرصه هم پرو پیمان است.
این تصویر غریب شاید به معنای پایان علی دایی گفتن های پرسپولیسی‌ها در ورزشگاه باشد .حالا بعضی نماد تازه ای برای اعتراض یافته اند و برخی دایی را در پست سرمربی راه اهن پذیرفته اند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391