برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار کمیته انضباطی

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۳ — ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدیدی را صادر کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم نفت آبادان و استقلال تهران از سری رقابتهای هفته دهم لیگ برتر در حالی برگزار شد که تماشاگران تیم نفت آبادان با نور لیزر و به صدا درآوردن سوت‌هایی شبیه به صدای سوت داور و سر دادن شعارهای غیر اخلاقی مرتکب تخلف شدند. بر همین اساس کمیته انضباطی طبق بند ۴ ماده ۲۲ آئین نامه انضباطی تیم نفت آبادان را به پرداخت سه میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.ضمن اینکه این کمیته اعلام کرده است که در صورت تکرار تخلف در مسابقات آتی، تنبیهات شدیدتری اعم از بازی بدون تماشاگر یا انتقال مسابقات به شهرهای دیگر برای این تیم در نظر گرفته می‌شود.

در دیدار دو تیم راه آهن شهرری و پیکان از سری رقابتهای هفته دهم لیگ برتر مربیان دوتیم، ژلکومیاچ و مجید بصیرت با اعتراض به امر داوری از زمین مسابقه اخراج شدند که کمیته انضباطی طبق بند ۳ ماده ۲۰ آیین نامه این کمیته هرکدام را به پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد. ضمن اینکه این کمیته اعلام کرده است در صورت تکرار تخلف در مسابقات آتی، تنبیهات شدیدتری برای هرکدام در نظر گرفته می‌شود.

همچنین کمیته انضباطی به منصور ابراهیم زاده به دلیل اعتراض‌های مکرر به داور مسابقه در دیدار تیم‌های گهر دورود و نفت تهران و اخراج از محوطه فنی، به استناد بند یک ماده ۲۰ آیین نامه انضباطی متذکر و یادآور شد که در صورت تکرار، تنبیهات انضباطی اعمال خواهد شد.

در خصوص درخواست استیناف باشگاه ملوان انزلی درباره جریمه نقدی بابت تخلف تماشاگران این تیم در دیدار با تیم گهر دورود، با توجه به محتویات پرونده و استدلال‌های مندرج در رای صادره، کمیته انضباطی به استناد ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی، رای قبلی خود را معتبر اعلام کرد.

بر اساس اعلام سایت فدراسیون فوتبال آرای صادره قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391