برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت وزیر از درگیری رویانیان و فتح ا... زاده!

یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۲ — قدس‌آنلاین

موضوع مذاکره محمد رویانیان با بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال مبنی بر پیوستن کاپیتان آبی‌ها به جمع بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس اتفاق عجیبی بود؛ به همین خاطر این اتفاق خیلی زود به سوژه جنجالی رسانه‌های گروهی تبدیل شد.

علی فتح الله زاده و محمد رویانیان و تیم استقلال

پیگیری رسانه‌های گروهی با واکنش تند مسؤولان باشگاه استقلال روبرو شد به شکلی که مدیران این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای، محمد رویانیان را با جملاتی تند خطاب قرار دادند تا یک بار دیگر روابط مدیران این دو باشگاه تیره و تار شود.
استقلالی‌ها این موضوع را یک "شو رسانه‌ای" تعبیر کردند و مدعی شدند مدیر عامل پرسپولیس برای خروج از فشار رسانه‌ای بابت اخراج محترمانه علی کریمی از پرسپولیس این مسأله را مطرح کرده‌است تا مجبور نشود در آستانه بازی این تیم در برابر سپاهان به هوادارانش پاسخگو باشد.
هرچند مسؤولان باشگاه پرسپولیس در برابر بیانیه تند مسؤولان باشگاه استقلال واکنش رسمی نشان ندادند اما مدیران استقلال را به باد انتقاد گرفتند و در گفت و گو با رسانه‌های گروهی مدعی شدند مدیران این باشگاه تاکنون دو برابر بودجه دریافتی این باشگاه از وزارت ورزش و جوانان دریافت کرده‌اند ولی مانع از انتشار خبر رسمی این مساله شده اند تا در برابر افکارعمومی پاسخگو نباشند.
نقل قول مدیران باشگاه پرسپولیس در محافل خصوصی خیلی زود به رسانه‌ها کشیده شد، به شکلی که برخی رسانه‌ها با پوشش خبری این اتفاق موضوع کمک دو برابری وزارت ورزش و جوانان را از طریق پیامک به کاربران خود اطلاع دادند تا زمینه یک چالش بزرگ میان مدیریت این دو باشگاه فراهم شود.استقلالی‌ها پس از این ماجرا خبر نقل شده از سوی پرسپولیسی‌ها را تکذیب کردند و مدعی شدند پرسپولیس تاکنون ۵ برابر بودجه استقلال هزینه کرده است که این ماجرا از دید افکارعمومی پنهان مانده است چون هیچ یک از مدیران این باشگاه در حوزه مالی شفاف عمل نکرده‌اند.
با انتشار این اخبار در رسانه‌های گروهی روابط حاکم بر مراودات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به شدت تحت الشعاع قرار گرفت!تا جایی که مدیران وزارت ورزش و جوانان تصمیم گرفتند برای پایان دادن به این درگیری وارد ماجرا شوند اما هیچ یک از طرفین حاضر به عقب نشینی نشدند تا وزیر ورزش و جوانان با دردسر جدیدی مواجه شود.
گفته می‌شود پس از تلاش نافرجام مدیران وزارت ورزش و جوانان برای پایان دادن به این جدال لفظی، وزیر ورزش و جوانان از سید حمید سجادی معاون ورزشی خود درخواست کرده است تذکر شدیداللحنی به مدیران عامل این دو باشگاه بدهد تا بیش از این فضای حاکم بر روابط این دو باشگاه را متشنج نکنند چون این اتفاق برای وزارت ورزش و جوانان نیز دردسر ساز خواهد شد.
با این تفاسیر به نظر می رسد مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان در برهه کنونی در کنار درگیری با نهادهای ورزشی بین المللی بابت برگزاری انتخابات فدراسیون‌های ورزشی با چالش جدیدی مواجه خواهند شد، چالشی که برای رسانه‌های خبری سوژه‌ای ایده آل به شمار می‌رود!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391