برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: بحث کریمی کوچک است و حرفی نمی‌زنم

یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۵ — ورزش۳

کارشناس و پیشکسوت فوتبال حضور گل محمدی در نیمکت پرسپولیس را تصمیم درست قلمداد کرد و معتقد بود که امیدوارم از نظرات گل محمدی در خصوص ترکیب تیم استفاده کنند.

ابراهیم آشتیانی

ابراهیم آشتیانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت:‌ گل محمدی از لحاظ شخصیتی فردی متشخص و مؤدبی است از طرفی دانش و اطلاعات لازم وکافی برای حضور برصندلی پرسپولیس را دارد از اینرو انتخابات وی را تصمیم درست و منطقی ارزیابی می کنم.

وی ادامه داد:‌گل محمدی شناخت کافی از فوتبال و بازیکنان ایرانی دارد و در صورت اینکه خوزه مانوئل از وی مشاوره کند به طور حتم در آینده پرسپولیس متفاوتی را شاهد خواهیم بود.

آشتیانی تصریح کرد:‌ متأسفانه سرمربی های پرسپولیس اعتقاد جدی به استفاده از مریابن خود ندارند از اینرو باید امیدوار باشیم که گل محمدی در پرسپولیس کمک هم پر فایده ای باشد نه اینکه فقط کنار تیم نقش ایفا کند.

کارشناس فوتبال افزود: در خصوص اینکه علی کریمی و انصاری فرد در مقابل از تیم خط خوردند و در مقابل سپاهان به میدان نمی روند نظر خاصی ندارم چرا که در حیطه نظرات من نیست البته ترسی از محبت کردن در این خصوص نداریم اما در حد و اندازه ای من نسبت که در این خصوص اظهار نظر کنم.

آشتیانی خاطر نشان کرد به طور حتم مربیان و اعضای تیم در عدم استفاده از کریمی انصاری خود دلایل منطقی و معقولی دارند در غیر اینصورت چنین تصمیمی را اتخاذ نمی ردند به هر حال باید نظرات سرمربی تیم احترام گذاشت.

کارشناس فوتبال همچنین در خصوص بازی پرسپولیس و سپاهان در دیدار منطقه ۹ رقابتهای لیگ اظهار داشت: تیم سپاهان اصفهان به نسبت سال گذشته افت بسیاری کرده است و بازیکنان این تیم در حد و اندازه ی توانایی خود شان ظاهر نمی شود و دیگر بازی ترکیبی از تیم سپاهان شاهد نیستسم .

وی افزود: پرسپولیس تهران برای پیروزی مقابل زرد پوشان ظاهر می شود بنابراین با توجه به شناختی که از هر دو تیم کسب کرده ام شانس پیروزمندی تیم پرسپولیس در این دیدار را بیشتر می دانم.

آشتیانی افزود: شانس پیروزی تیم پرسپولیس را از این جهت بیشتر میدانم که بازیکنان خوزه به خوبی از این موضوع مطلع هستند که باخت در این دیدار به معنای بحرانی شدن شرایط است و از طرفی پیروزی میتواند آنها را با هواداران آشتی دهد از این رو با تمام قدرت ظاهر میشوند تا به ناکامی های گذشته پایان دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391