برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عاشوری :حرف زدم تا مشاور رویانیان بداند ماست نبودم

شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۶ — گل

حرف هایی که شنیدم باعث شد این سکوت را بشکنم.مثلا شنیدم یکی از مشاوران آقای رویانیان گفته محسن عاشوری مثل ماست می ایستد کنار مربیان و کاری نمی کند

محسن عاشوری

محسن عاشوری درباره مصاحه های اخیرش و اینکه برخی انتقاد کرده بودند که چرا او حرف زده در صورتی که عهد کرده بوده درباره پرسپولیس چیزی نگوید،می گوید:من هیچ عهدی با هیچ خبرنگاری نبسته بودم که حالا بخواهم آن را زیر پا بگذارم.در مقطعی از من درباره تیم و مشکلاتش زیاد سوال می‌شد اما من احساس کردم برای دوری از حاشیه‌ها صحبت نکنم اما برخی دوستان از این سکوتم سوءاستفاده کردند.

وی ادامه می دهد: اما من در مصاحبه هایم چند تا مثال زدم تا بگویم ماست نیستم .دیدم برخی به این اشاره می کنند اگر دستیار کاربلد ایرانی بیاید مشکل پرسپولیس حل می شود و من را به عنوان مربی کارنابلد معرفی کرده بودند اما من هر وقت صلاح بدانم و لازم باشد صحبت می کنم تا مسائل برای همه روشن شود .

وی ادامه می دهد:هر وقت لازم باشد حرف می زنم و به موقعش سکوت خواهم کرد .من به خاطر دوری از حاشیه‌ها سکوت کردم و نمی خواستم حاشیه‌ها به پرسپولیس لطمه ای بزند .حالا که نمی توانم برای پرسپولیس کاری کنم برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هر چه سریعتر از بحران خارج شود.

عاشوری باردیگر با تاکید بر اینکه از حرف های یکی از مشاوران رویانیان خبر دار شده می گوید:این آقا اتفاقا فوتبالی است و اگر لازم باشد درباره دورویی‌ها و یکسری مسائل که به پرسپولیس لطمه می زند در یک وقت مناسب صحبت خواهم کرد .فقط من در این دو مصاحبه بلند خواستم به مسائلی اشاره کنم تا عده ای یکطرفه به قاضی نروند .آن آقا که این لفظ را به کار برده و می دانم که در این مصاحبه این عبارت به کار برده می شود،بداند چندان ماست نبودم .خود این مشاور می داند منظورم کیست اما من هیچ موقع به کار سرمربی به به و چه چه نمی کردم.

وی در پایان می گوید:من با کسی قرار نگذاشته بودم که مصاحبه نمی کنم اما احساس کردم برخی از صداقتم سوء استفاده می کنند .باید تاکید کنم عده ای ساده بودن و احمق بودن را با صداقت اشتباه گرفته اند اما من خودم سعی می کنم فرد صادقی باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391