برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌الهی: علت ردصلاحیت یکی ازکاندیداها را ازحراست بپرسید

یکشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۹ — ایسنا

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال و رییس هیات استان فارس در واکنش به اعتراض‌های صورت گرفته در مجمع هیات فوتبال این استان گفت: علت رد صلاحیت یکی از کاندیداها را باید از حراست اداره تربیت بدنی فارس بپرسید.

هادی آیت اللهی

سید هادی آیت‌اللهی درباره‌ی اعتراض‌هایی که بعضی از اعضای مجمع هیات فوتبال فارس نسبت به انتخابات آن داشتند، اظهار کرد: مخالفت خاصی وجود نداشت. تعداد اعضای مجمع برای انتخابات به حدنصاب رسید و طبیعتا انتخابات هم برگزار شد. بعضی از مخالفت‌ها درباره‌ی ردصلاحیت یکی از کاندیداها بود که برابر قانون، اداره کل ورزش استان فارس باید پاسخگوی آن باشد.

وی افزود: یکی دیگر از کاندیداها هم درخواست به تعویق افتادن انتخابات را داشت. از این رو علی کفاشیان به عنوان رییس مجمع هنگام برگزاری جلسه نظر تمامی اعضا را در این‌ رابطه خواست که اعضا هم با اکثریت آرا رای به برگزاری انتخابات در همین مقطع زمانی را دادند. بنابراین انتخابات هم با حضور ۳۸ نفر از اعضا برگزار شد. نهایتا ۳۵ رای به بنده داده شد و ۳ رای سفید هم داخل صندوق‌ انداخته شد.

آیت‌اللهی در پاسخ به این سوال که آیا علت ردصلاحیت کاندیدای مورد نظر را می‌دانید و آیا انتخابات عملا با یک کاندیدا برگزار شد؟ اظهار کرد: همان‌طور که گفتم علت آن را می‌توانید از حراست اداره کل تربیت بدنی فارس بپرسید. ضمن این‌که مهندس منصوری دیگر کاندیدا در انتخابات شرکت کرد. درخواست او تنها به تعویق افتادن انتخابات بود که مجمع هم طبق رای‌گیری که داشت با آن مخالف بود. مهندس منصوری انصراف نداد و انتخابات با حضور دو کاندیدا برگزار شد. طبق قانون، مجمع فارس که ۵۴ نفر عضو دارد با حضور دو سوم اعضا رسمیت پیدا می‌کرد.

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه چیزی شما را مجاب کرد که با وجود مسوولیتی که در فدراسیون دارید باز هم یک بار دیگر به عنوان رییس هیات فوتبال استان فارس فعالیت داشته باشید؟ به ایسنا گفت: کاری که در فوتبال شیراز شروع شده هنوز سه سال دیگر از اتمام آن باقی مانده است. ما طرح ویژن را در فوتبال این استان آغاز کرده‌ایم و این کار تا سال ۲۰۱۵ تمام می‌شود. فارس در حال حاضر به عنوان معین استان‌های دارای ویژن است و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) دو شهر زیبو در چین و شیراز در ایران را به عنوان شهرهای صاحب ویژن شناخته است.

وی افزود: نه من بلکه هر فرد دیگری هم مسوولیت هیات فوتبال استان فارس را بر عهده می‌گرفت، به ناچار باید پروژه‌ی ویژن را ادامه می‌داد. این کار شروع خوبی داشته و تاکنون هم پیشرفت قابل توجهی کرده است که باید به سرانجام برسد. بنابراین تنها از این رو من احساس کردم که باید در انتخابات شرکت کنم.

آیت‌اللهی هم‌چنین گفت: از طرفی اولویت بنده موضوع هیات استان فارس است؛ چیزی که از قبل هم بوده و من ابتدا رییس هیات استان فارس بودم و بعد از آن در انتخابات فدراسیون شرکت کردم.

نایب رییس فدراسیون با بیان این‌که امروز (یکشنبه) زمان دقیق برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال که قرار است در اواخر مهرماه برگزار شود نهایی خواهد شد، در واکنش به اقدام هدایتی برای جمع کردن امضا علیه ریاست فعلی فدراسیون به ایسنا گفت: این یک اقدام غیرحرفه‌ای بود و ما در حال حاضر نباید برای آن هزینه‌ای کنیم. مشخص بود که مجمع اواخر مهر برگزار می‌شود و طبق برنامه این کار عملی خواهد شد. زیباتر بود که اگر افرادی خواسته‌هایی داشتند در یک نامه آن را به دبیرکل فدراسیون می‌دادند و درخواست می‌کردند تا مجمع برگزار شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391