برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزی: دشمن کریمی دشمنان فوتبال هستند

سه‌شنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۳ — ورزش۳

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تحت هر شرایطی امیدوارم تیم ملی مقابل کره جنوبی نتیجه بگیرد.

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی اظهار داشت: امیدوارم در بازی حساس و سختی که تیم مقابل کره جنوبی دارد، نتیجه بگیریم همیشه بازی های سخت برای ما بهتر بوده و در چنین دیدارهایی بهتر کار کرده ایم تیم ملی هر شرایطی که دارد برایم مهم نیست و فقط دوست دارم در این بازی حساس نتیجه بگیریم امتیازات بازی با کره جنوبی خیلی برای ما مهم است و دوست دارم در این بازی حساس نتیجه بگیریم.

وی افزود: کره جنوبی در حال حاضر تیم خوبی است شک نکنید که کره جنوبی تیم سرحال، آماده و خوبی دارد آنها برای برد به تهران می آیند چون اگر بتوانند مقابل ما در ورزشگاه آزادی پیروز شوند صعودشان به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را حتمی می کنند اما بچه های ما نباید چنین اجازه ای را به کره جنوبی بدهند چرا که شرایط ما در جدول چندان خوب نیست و خودمان به امتیازات این بازی به شدت نیاز داریم.

مهاجم سابق تیم ملی کشورمان اظهار داشت: شنیده ام که کی روش خیلی قاطع گفته که کره جنوبی را شکست می دهیم من این حرف را قبول ندارم و گفتن چنین حرفی اصلاً منطقی نیست به نظر من منطقی نیست که قبل از بازی کسی قاطعانه بگوید که حریف را می بریم شاید کی روش در چنین مقطع حساسی برای روحیه دادن به بازیکنان تیم ملی ایران چنین حرفی زده است.

وی افزود: مطمئن هستم که مردم برای این بازی به استادیوم می آیند چون بازی سخت و سرنوشت سازی است و بحث ملی است در چنین شرایطی که تیم ملی بازی حساس و سرنوشت سازی دارد مطمئناً مردم تیم ملی را تنها نمی گذارند و استادیوم آزادی را پر می کنند چون بحث ملی است.

عزیزی تصریح کرد: تماشاگران در این بازی حساس که تیم ملی به امتیاز احتیاج دارد و حریفش تیمی مثل کره جنوبی است نقش خیلی مهمی دارند.

وی بیان داشت: به نظر من تماشاگران فقط باید تیم ملی را تشویق کنند و اصلاً سمت مسائل متفرقه و حاشیه ای نروند چون هیچی بهتر از تشویق و روحیه دادن به تیم ملی نیست تشویق هواداران تیم ملی باعث تخریب روحیه بازیکنان کره جنوبی می شود و این اتفاق بسیار خوبی برای تیم ما خواهد بود.

وی افزود: علی کریمی شرایط خاصی را در هفته های اخیر داشته اما علی مهره کارآمدی است واقعاً متأسفم چون بلایی سر علی کریمی می آوریم که یک مربی خارجی مثل کی روش دست به کار می شود تا علی را زنده کند امیدوارم علی کریمی در مقابل کره جنوبی فوتبالی بازی کند که دهن همه را ببندد از نظر من دشمنان علی کریمی دشمنان فوتبال ما هستند اما مطمئن هستم که کریمی مقابل کره جنوبی خیلی خوب بازی خواهد کرد.

عزیزی در پایان گفت: حاشیه‌ها و فضای موجود هیچ تأثیری روی علی کریمی ندارد چون او یک فوتبالیست حرفه ای است و از این روزها زیاد دیده است اما این فضا انگیزه علی کریمی را بیشتر می‌کند و فوتبال بسیار خوبی مقابل کره جنوبی بازی خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391