برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چند چک برگشتی حاصل ادامه بدقولی ها

پنجشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۳ — بی‌باک‌نیوز

اعضای تیم استقلال درخصوص مسائل مالی به مشکلات عمده ای برخوردند و این مسائل حل نشدنی به نظر می رسد، به همین دلیل چند چک اعضای این تیم در هفته ای که قول پول داده شده بود، برگشت خورد.

تیم استقلال

اعضای تیم استقلال قول دریافت پول را از مسئولان گرفتند اما در هفته ای که قرار بود در ابتدای آن چک‌ها نقد شود و اعضای این تیم به پول خود برسند اتفاق خاصی رخ نداد و اعضای این تیم برای چندمین مرتبه با وضعیت متفاوتی روبرو شدند که نتوانستند پول دریافت کنند.

گفتنی است: مسئولان با ارائه چک خواستار حضور بازیکنان در بانک و دریافت پول در اواسط هفته شدند اما چک چند بازیکن این تیم نقد نشد و آبی‌ها باز هم با بدقولی روبرو شدند و اعتراض آنهابه سرمربی استقلال و سرپرست تیم قابل توجه است.
شایان ذکر است: سرپرست استقلال از مدیرعامل تیم قول دریافت کرده است که هفته آینده آخرین مرتبه ارائه قول از سوی اعضای باشگاه است و مشکل تیم به صورت صددرصد رفع می شود این درحالیست که بازیکنان مدعی شدند برای دریافت پول هیچ حسابی روی قولها بازنمی کنند زیرا بیشتر از ۸ماه است که با چنین قولهایی زندگی کردند و برای استقلال به میدان رفتند اما در نتیجه شرایط هیچ تغییری نداشت بازیکنان تیم استقلال معتقدند بدقولی مسئولان در عملکرد آنها تأثیر منفی دارد و مشخص می‌کند که مسئولان برای زحمت اعضای تیم ارزش قائل نیستند به همین دلیل آنها نمی توانند تمام توان خود را برای کمک به استقلال بکار برده و نتایج قابل توجهی کسب کنند به همین دلیل مسئولان تحت فشار و مسئولیت بیشتری قرار گرفتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391