برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش کریم باقری در مورد سفر به آمریکا

سه‌شنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۳ — تابناک

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به اظهارات برخی دوستانش! مبنی بر سفر به آمریکا با پول کمک‌های مردمی به زلزله زدگان واکنش نشان داد.

کریم باقری

نامه نوشت: چندی پیش کریم باقری برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان پیش قدم شد و با حضور در باشگاه های مختلف و حضور در بازار تهران و تبریز مبلغ قابل توجهی جمع آوری کرد.

باقری که مدتی به آمریکا سفر کرده بود امروز به تبریز رفت تا مبلغ جمع شده را در راستای ساخت و ساز برای زلزله زدگان هزینه کند.

کاپیتان سابق پرسپولیس امشب با فرمانده سپاه این شهر جلسه دارد تا مکانی مناسب برای شروع ساخت و ساز در مناطق زلزله زده به وی معرفی کنند.

پس از سفر باقری به آمریکا برخی از همشهری و هم بازی های سابق این بازیکن مانند سیروس دین محمدی سفر وی به آمریکا را به جمع آوری کمک های نقدی برای زلزله زدگان ربط دادند و این تصور را ایجاد کردند که باقری مبلع جمع آوری شده را هزینه سفر خود کرده است!

کاپیتان سابق تیم ملی در این خصوص گفت: «مصاحبه های دوستانم را خواندم. نمی دانم هدفشان چه بوده اما امیدوارم بی منظور گفته باشند. آنها نیز به من در جمع آوری این مبلغ کمک کردند.»

وی تاکید کرد: «مبلغ ۲۵۸ میلیون تومان پیش از سفر به آمریکا جمع آوری کرده و به حسابی در بانک پارسیان منتقل کردم و در این مدت یک میلیون و سیصد هزار تومان نیز سود به آن تعلق گرفت. اگر دوستان بخواهند پرینت حساب مذکور را به همه نشان می دهم تا کسی فکر بد به سرش نزند. البته اظهارات یکی دو نفر دلیل نمی شود تا دلسرد شوم و راهی که آغاز کرده ام را ادامه خواهم داد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391