برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برتری تراکتورسازی برابر استقلال در نیمه نخست

شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۱ — ایسنا

نیمه نخست دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید.

تیم تراکتورسازی تبریز

نیمه نخست دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شده بود، با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید. تک گل بازی را در این نیمه فلاویو لوپز در دقیقه ۴۰ وارد دروازه آبی‌پوشان میهمان کرد.

گزارش نیمه نخست:

دقیقه ۱۰، آنسلمو گونزالس می‌توانست روی اشتباه خط دفاعی استقلال که در دفع توپ ارسالی دچار ضعف بودند، دروازه این تیم را باز کند اما در نهایت این حنیف عمران‌زاده بود که توپ را دور کرد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه ۱۲، فلاویو لوپز درست پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و شوت محکمی را روانه دروازه حریف کرد اما توپش با برخورد به مدافع حریف به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵، بار دیگر بازیکنان تراکتورسازی میتوانستند دروازه حریف آبی‌پوش خود را باز کنند اما درخشش رحمتی مانع از این کار شد.

دقیقه ۱۷، استقلالی‌ها در تنها موقعیت خطرناکشان تا این لحظه به سمت دروازه تراکتورسازی یورش بردند اما در نهایت از این حمله هم طرفی نبستند تا بازی همچنان بدون گل مساوی دنبال شود.

دقیقه ۲۵، آنسلمو گونزالس با شوت محکم دیگری از پشت محوطه جریمه، دروازه استقلال را تهدید کرد اما ضربه او با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه بیرون رفت. مهدی رحمتی هم برای دفع این توپ واکنش بسیار خوبی از خود نشان داد.

دقیقه ۲۷، میثم بائو در تعویضی اجباری به جای امیرحسین صادقی به میدان آمد. صادقی چند دقیقه پیش از این تعویض دچار مصدومیت شد و با برانکارد از زمین بیرون رفت. با توجه به این که جواد نکونام، غایب بزرگ آبی‌پوشان در این بازی بود، خروج صادقی از بازی، مشکلات خط دفاعی استقلال را دو چندان کرد.

دقیقه ۳۲، تراکتورسازان با انجام حرکتی ترکیبی و با استفاده از تکنیک لوپز، موفق شدند که وارد محوطه جریمه استقلال شوند اما ضربه محکم گونزالس توسط مدافعان استقلال دور شد.

دقیقه ۳۴، میثم بائو پشت محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب توپ شد اما تعلل او در زدن شوت به دروازه باعث شد که مدافعان قرمزپوش توپ او را بدزدند و این فرصت را از او و استقلال سلب کنند.

دقیقه ۶، دروازه‌بان تراکتورسازی با اشتباه خود نزدیک بود میداوودی را صاحب توپ و موقعیت گل‌زنی کند اما نصرتی با حضور به موقع مانع از ایجاد مشکل برای تیمش شد.

دقیقه ۳۹، تراکتورسازان توپ بلند و خطرناکی را روی دروازه استقلال ارسال کردند که فلاویو لوپز با ضربه سر این توپ را به سمت دروازه فرستاد. رحمتی بار اول توپ را به سختی دفع کرد اما در برگشت بار دیگر لوپز با ضربه محکمی توپ را ابتدا به دیرک افقی و سپس به تور دروازه چسباند تا میزبان با یک گل پیش بیفتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391