برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باوی:بعید می دانم رویانیان مرا بشناسد، راه رفتن برایم سخت شده

یکشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۳ — گل

نمی توانم به راحتی راه بروم.کمر و پایم مرا اذیت می کند.باید عمل کنم. ترکش‌ها به نخاعم نزدیک شده اند.می خواستم برای مراسم تدفین و ختم مادر امیر قلعه نوعی وزرینچه بروم اما نتوانستم

کریم باوی

سرزن افسانه ای فوتبال ایران. این اصطلاحی است که می توان برای کریم باوی به کار برد.مهاجمی که در شاهین چهره شد و در تیم ملی هم روزهای خوبی را داشت و به پرسپولیس رفت.او از دوران حضورش در جبهه ترکش هایی در کمر و پایش دارد و باید آنها را با عمل جراحی از بدن خارج نماید اما هزینه سرسام آور عمل باعث شده تا خانه نشین شود.

قد رعنای باوی خاطره های کودکی و نوجوانی ما کجا و این پاهای خمیده ای که برای راه رفتن هم بد قلقی می کنند کجا؟! کریم بوستانی دستیار قلعه نوعی در استقلال در خاطره ای گفته بود «تیم خوزستان با تیم تهران بازی داشت. من گلر تیم خوزستان بودم و باوی مهاجم تیم تهران. شکورزاده از کنار سانتری ارسال کرد. باوی بین نقطه پنالتی و محوطه جریمه بلند شد و ضربه سری زد که من فقط زوزه توپ را شنیدم که وارد دروازه شد. اگر توپ به هرکسی می خورد بیهوش می شد.» حالا چنین مهاجمی که روزگاری در قطر به منچستر گل زده بود و بین دو نیمه ،منچستری‌ها ، کفش های باوی را بررسی می کردند تا مطمئن شوند کسی که اینگونه به هوا پریده ، درون کفش هایش فنر ندارد! خانه نشین شده.خود باوی می گوید« فنر؟! کفش هایم را از حسین کازرانی گرفته بودم. پاره بودند. وصله زده بودم.بعدها هم فنونی زاده کفشی به من داد که چهار شماره از پایم بزرگتر بود. پنجعلی پیشنهاد داد با جوراب داخل کفش‌ها را پر کنیم تا پایم در آن جا شود. مشغول گذاشتن جوراب‌ها بودیم که صدای هق هقی ما را به خود آورد. پرویز خان دهداری داشت از پشت سر ما این صحنه‌ها را می دید. میان قاب درب اتاق ایستاده بود و مثل باران بهاری اشک می یخت»

باوی از اوضاع این روزهایش هم می گوید«نمی توانم به راحتی راه بروم.کمر و پایم مرا اذیت می کند.باید عمل کنم. ترکش‌ها به نخاعم نزدیک شده اند.می خواستم برای مراسم تدفین و ختم مادر امیر قلعه نوعی و جواد زرینچه بروم اما نتوانستم. همین جا به آنها تسلیت می گویم. این روزها کرج هستم و تمام وقتم را در خانه به سر می برم»

چندی پیش خبری داشتیم مبنی بر اینکه قرار است باشگاه پرسپولیس ، باوی را استخدام نماید تا این پیشکسوت ، اوضاع بهتری بیابد. خبری که خودش از آن بی خبراست« بعید می دانم رویانیان حتی مرا بشناسد. دارم به خودم می قبولانم که اصلا من در پرسپولیس نبوده ام.فقط سال قبل باشگاه سایپا در دوران آقای کوشا به من حکم مشاوره داد و یکی دوماهی حقوقی به من دادند که با رفتن کوشا آن هم قطع شد»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391