برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان کره خودشان را زندانی کردند!

چهارشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۱ — عصر ایران

بازیکنان کره ای پس از شکست در برابر تیم ملی فوتبال ایران، به هتل محل اقامت خود بازگشته و از شدت ناراحتی خود را دراتاق های شان حبس کردند.

تیم کره جنوبی

پیروزی تیم ۱۰ نفره ایران مقابل کره جنوبی برای بازیکنان این تیم بسیارتلخ بود، تا جایی که دیشب خود را در هتل حبس کردند.

به گزارش ایرنا ازیک منبع مرتبط با تیم ملی فوتبال کره جنوبی، کره ای‌ها پس از این بازی به هتل محل اقامت خود بازگشته و از شدت ناراحتی خود را دراتاق های شان حبس کردند.

کره ای‌ها که به گفته سرمربی شان برای کسب سه امتیاز و تمام کردن کار تیم ایران در ۲۰ دقیقه ابتدایی وارد میدان شده بودند، با اخراج مسعود شجاعی کار را تمام شده تصور می کردند، اما کار نه دربیست دقیقه ابتدایی مورد نظر چوی کانگ، که در ۲۰ دقیقه پایانی کارلوس کی روش تمام شد.

شکست مقابل تیمی که ۴۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی می کرد باعث ناراحتی بی حد کره ای‌ها شد و آنان با عصبانیت بعد از پایان بازی به سمت اتوبوس های خود رفته وبدون آنکه حرفی بزننددرهتل پیاده شده و راهی اتاق های خود شدند.

این در حالی بود که برخی کادر فنی این تیم تلاش می کردند، آنان را تحریک کنند تا از هم اکنون به بازی برگشت در روز ۲۸ خرداد بیاندیشند.

کاروان تیم ملی کره جنوبی که با ۲۳ بازیکن، ۱۰ نفر اعضای کادر فنی، نایب رییس فدراسیون، ۲۵ خبرنگار و یک آشپز از یک هفته قبل به ایران آمده بود، امروز (چهارشنبه) تهران را ترک می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391