برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنگر: بازیکنان پرسپولیس جادو شده بودند

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۴ — ورزش۳

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید بگویم در بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان اتفاقاتی رخ می‌دهد که فقط در عصر جادوگران اتفاق می‌افتد و احساس می‌کنم این بازیکنان جادو شده بودند.

محسن بنگر

محسن بنگر در گفتگویی با اشاره به مسمومیت برخی بازیکنان تیم پرسپولیس در بازی شب گذشته تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم مشکل از چه بود زیرا در نیمه دوم بازی برخی از بازیکنان تیم با مسمومیت مواجه شده بودند و توپ را نمی‌دیدند یا روی زمین می‌افتادند.

وی ادامه داد: شب گذشته اتفاقاتی در زمین افتاد که مرا یاد عصر جادوگران انداخت زیرا این اتفاقات همچون جادو بود. نمی‌دانم آب ورزشگاه مسموم بود یا اتفاق دیگر رخ داده بود اما هرچه بود خط هافبک ما در نیمه دوم بازی از کار افتاد و بازیکنان نتوانستند در این بازی به میدان بروند.

مدافع تیم پرسپولیس بیان داشت: باید بگویم تیم ما مریض است و شرایط چندان مناسبی ندارد و باید فکری به حال این تیم کرد زیرا بازیکنان ما آنگونه که باید به میدان نمی‌روند و تیمی که با این همه بازیکن، نتیجه نمی‌گیرد حتما مشکلی دارد.

وی در پاسخ به سئوالی پیرامون رویارویی‌اش با هواداران سپاهان و شعارهای تند هواداران سپاهان علیه او گفت: هواداران حق دارند از رفتن من ناراحت باشند زیرا بازیکنی که دوست داشتند ‌از این تیم جدا شده و من از شعارهای آنها ناراحت نشدم زیرا فوتبال حرفه‌ایست و کاملا این مسئله را درک می‌کنم.

بنگر اضافه کرد: تنها به هواداران سپاهان می‌گویم که شاید روزی که قراردادم با پرسپولیس تمام شد، به این تیم بازگشتم و خواستم که دوباره در سپاهان به میدان بروم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391