برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

راه برملا شدن راز بطری پرسپولیسی‌ها اعلام شد

سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۴ — قدس‌آنلاین

یک پزشک معتقد است که ۵ تن از بازیکنان پرسپولیس در دیدار با سپاهان مسموم شده‌اند که این مساله با آزمایش خون ساده قابل تشخیص است.

دکتر فرید اصلانیان در خصوص مساله پیش آمده در دیدار پرسپولیس و سپاهان گفت: من در جریان مساله نبودم تا این یکی از همکاران گفت برنامه «۹۰» را نگاه کنم. در آن برنامه دیدم که چهار یا پنج بازیکن پرسپولیس در نیمه دوم تلوتلو می‌خورند پس قاعدتا باید یک چیزی در آب مخلوط شده باشد که به راحتی قابل اثبات است.
وی ادامه داد: تمام علائم از جمله عدم هماهنگی عضلات از مسمومیت حکایت می‌کند. ضمن این که این مساله در هر پنج نفر یکسان بود. آنها از توهم بینایی و این گونه مسایل هم صحبت کرده‌اند. باید آن آب‌ها دقیقا بررسی شوند، ولی مطمئنا هر کسی این کار را کرده تمام آب‌ها را جمع‌آوری کرده و چیزی را باقی نگذاشته است.
اصلانیان ادامه داد: قطعا این اتفاق رخ داده است، اما برای اثبات این ادعا در دادگاه به مدارک متقن نیاز است. اگر فردی پیگیر مساله باشد و اراده‌ای برای روشن شدن مساله وجود داشته باشد، آزمایش هماتوگرافی از طریق خون می‌تواند مساله را روشن کند. با این روش تا ۴۰ روز پس از مصرف می‌شود وجود ماده را تشخیص داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391