برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پزشک پرسپولیس: لیگامنت علی عسگری پاره شده، منتظرجواب آزمایشات هستیم

سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۸ — گل

از تورم وخونریزی مچ پای او مشخص است که دچار پارگی لیگامنت شده وفعلا باید فیزیوتراپی کند

تیم پرسپولیس

وجیه الله چشمه سری پزشک پرسپولیس درپاسخ به اینکه چه زمانی جواب آزمایشات خوراکی های رختکن فولادشهر را دریافت می کنند می گوید:ما منتظریم وهمچنان مشغول بررسی هستیم.البته اعلام نتایج آزمایشات هم باید با نظر مدیریت باشگاه باشد وما دراین مساله ورود نمی کنیم.

وی با اشاره به اینکه نمی تواند نام آزمایشگاه مورد نظر که نمونه‌ها به آن داده شده می گوید:برای مراعات حال این آزمایشگاه از اعلام نام آن معذورم .چون آنها به ما لطف داشته اند نمونه های ما را در آن ساعت از نیمه شب قبول کردند دوست نداریم برایشان مزاحمت ایجاد شود.

وی درباره مصدومیت حمیدرضاعلی عسگری هم توضیح می دهد:متاسفانه درطول بازی و بعد از بازی آنقدر حواسمان به مشکل آن چهارپنج بازیکن بود که بازیکنان مصدوم ر فراموش کردیم.متاسفانه حمیدرضا علی عسگری حول وحوش دقیقه ۵۵ مچ پایش پیچ خورده و چون تیم سه تعویضش را انجام داده بوده به بازی ادامه داده است.

وی ادامه می دهد:از تورم وخونریزی مچ پای او مشخص است که دچار پارگی لیگامنت شده وفعلا باید فیزیوتراپی کند.البته درجه پارگی او پایین است امافعلا کار دارد ونمی تواند تمرین کند.

چشمه سری می گوید:دیروز به خاطرهمین مصدومیت به این بازیکن اجازه تمرین ندادیم .امروز ودیروز او دوجلسه فیزیوتراپی کرده وباید فعلا این کار را ادامه دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391