برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جواب منفی دایی به برنامه۹۰

پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۷ — فردانیوز

در حاشیه نشست مطبوعاتی مربیان تیم‌های راه‌آهن و پیکان درگیری لفظی بین شبکه‌های تلویزیونی پیش آمد.

عادل فردوسی پور

تیم فوتبال راه‌آهن در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر موفق شد با یک گل پیکان را شکست دهد که حاشیه‌های پس از این بازی را در زیر می‌خوانیم.

* نشست مطبوعاتی پس از بازی امروز در چادری برگزار شد که از لحاظ نور و صدا مشکلاتی را برای خبرنگاران به وجود آورد. این چادر در قسمتی از ورزشگاه نصب شده بود که داد و فریاد هواداران و حتی مردم در آن کاملاً شنیده می‌شد.

* پس از اینکه خبرنگاران در نشست مطبوعاتی حضور یافتند به مدت ۱۰ دقیقه با توجه به مشکلاتی که بین ۲ دوربین برنامه ۹۰ و شبکه خبر پیش آمده بود دچار معطلی شدند. عوامل دوربین ۹۰ با توجه به نداشتن سه پایه کوچک برای گذاشتن میکروفن مقابل دایی قصد داشتند تا از سه پایه دوربین شبکه خبر استفاده کنند و حتی دست به دامن چسب‌های نواری و چسب برق هم شدند اما بارها میکروفن به زمین افتاد و همین موضوع باشد تا درگیری لفظی کوچکی بین عوامل فنی دو شبکه پیش آید. سرانجام دوربین ۹۰ مجبور شد تا به دلیل نداشتن سه پایه کوچک، میکروفن خود را روی میز بگذارد.

*پس از نشست امروز، خبرنگار ۹۰ سعی داشت تا صحبت‌های اختصاصی با علی دایی سرمربی راه‌آهن داشته باشد که وی به این پیشنهاد پاسخ منفی داد. دایی اعلام کرد در چند هفته گذشته سه بار با دوربین ۹۰ درباره مسائل مختلف حرف زده اما هیچ‌کدام از آن‌ها پخش نشده است.

* جشنی در رختکن راه‌آهنی‌ها پس از برد امروز مقابل پیکان برگزار شد.

* حضور برخی افراد با نام خبرنگار در نشست امروز نیز در نوع خود بسیار جالب بود. هیچ‌گونه نظارتی بر ورود خبرنگاران در سالن کنفرانس نبود و تعدادی از هواداران با نام خبرنگار در نشست امروز بودند و نکته جالب این بود که سؤال‌هایی را نیز از سرمربی دو تیم می‌پرسیدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391