برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: ایران توانایی شکست کره جنوبی را دارد

چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۱ — ورزش۳

سرمربی تیم راه آهن تهران گفت: دیگر به داوران اعتراض نمی کنم و هنگامی که اشتباه قضاوت می کنند برای آنها نوشابه باز می کنم.

علی دایی

علی دایی افزود: لطف کردیم و زمین مان را در اختیار فدراسیون گذاشتیم. مشکل اصلی در خصوص تغییر مکان بازی های تیم راه آهن از زمانی شروع شد که باشگاه راه آهن یک لطفی به فدراسیون فوتبال کرد و زمین خود را در اختیار این فدراسیون گذاشت زمانی که زمین را در اختیار فدراسیون گذاشتیم.

درباره تذکر کمیته انضباطی اضافه می کنم که اگر من به کسی توهین کردم آن موقع است که باید جریمه شوم اما زمانی که اعتراض من به داوران ۹۵ درصد به حق بوده است چرا باید کمیته انضباطی به من تذکر دهد.

من تمام سعی و تلاش خودم را می کنم که در بازی‌ها آرام باشم اما با سوت های اشتباهی که داوران می زنند باعث می شوند تا من اعتراض کنم،من که نمی توانم جلوی دهانم را چسب بزنم و اعتراض نکنم زمانی که می بینم تیم ما ضرر می بیند باید معترض شوم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: من تا زمانی که به داور بی احترامی نکنم و علیه داور مصاحبه نکنم نباید جریمه شوم اما افرادی که علیه داوران اعتراض می کنند چرا آنها را جریمه نمی کنند و من تا زمانی که مربی تیمی هستم از حقوق آن تیم دفاع خواهم کرد.

سرمربی تیم راه آهن تهران در ادامه گفت: با توجه به اتفاقاتی که در زمین بازی رخ می دهد تا آنجایی که می شود خودم را کنترل می کنم ولی در یک بازی زمانی که به آشکار بازیکن حریف توپ را با دست وارد دروازه ما می‌کند و داور هیچ عکس العملی از خود بروز نمی دهد چاره ای به جز گله ندارم اما سعی میکنم از این پس به جای اعتراض برای داوران نوشابه باز کنم.

دایی اشاره کرد: این جوری که نمی شود فوتبال را اداره کرد اگر به ناحق من اشتباه کردم من را جریمه کنند الان که موقع زور نیست من از کمیته داوران و کمیته انضباطی خواهش دارم که من را فراخوانند و در کنارهم فیلم بازیهای تیم راه آهن را ببینیم و آن وقت قضاوت کنند که من راست می گویم یادروغ.

*عدم ثبات مدیریت باعث جابجایی مربیان

من درخصوص جابجایی مربیان در لیگ برتر اعلام می کنم که عدم ثبات مدیریت باعث این جابجایی‌ها می شود و مدیر است که مربی را انتخاب می‌کند و نقش بسزایی در این جابجایی دارند، یک مربی را مدیر می آورد و بدون خواسته خودم که با مدیر قرارداد امضا نمی کنم اگر هم نتیجه نگیرم بلافاصله مربی عوض می کنند و در این مواقع همه ضربه می خورند و فوتبال ایران نمی تواند پیشرفت کند.

*ایران توانایی شکست کره جنوبی را دارد

دایی تصریح کرد: تیم ملی فوتبال ایران توانایی شکست تیم ملی کره جنوبی را دارد. درفوتبال همه چیز اتفاق می افتد ولی اگر بخواهیم مثل بازی لبنان مقابل کره بازی کنیم کار سختی خواهیم داشت کره تیمی است که برای روز بازی مقابل ایران حساب ویژه ای باز کرده است و برای گرفتن امتیاز مقابل ایران ظاهر خواهد شد. ولی ما توانایی این را داریم که هر تیمی را شکست دهیم و امیدواریم که بتوانیم از سد تیم ملی کره جنوبی عبور کنیم شاید کسی در این گروه تیم ملی ازبکستان را به حساب نیاورده ولی بازیهایی که از تیم ملی ازبکستان دیدم به نظر می رسد این تیم سخت کوش است و می تواند برای تیم ملی ایران خطری بزرگ بحساب آید.

*وضعیت پرسپولیس به من ربطی ندارد

درخصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس واختلاف علی کریمی با سرمربی تیم باید بگویم که وضعیت این تیم به من ربطی ندارد و در این باره حرفی ندارم.

درباره خداحافظی مجیدی از دنیای حرفه ای فوتبال اعلام میکنم که آرزوی موفقیت برای فرهاد دارم و امیدوارم که همیشه موفق باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391