برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست ۷۰۰ میلیونی مایلی کهن از نفت آبادان

شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۶ — قدس‌آنلاین

قرارداد کاسیمیرو که چهارمین سال حضور در ایران را می گذراند کمتر از ۳۰۰ میلیون بسته شده که درصورت بقای نفت در لیگ پاداش خوبی به آن اضافه خواهد شد.

محمد مایلی کهن و حسین   هدایتی

به نقل از گل نوشت: قرار بود پس از برکناری کاستا از سرمربیگری نفت آبادان محمد مایلی کهن سکان هدایت این تیم را عهده دار شود. حتی نفتی‌ها مذاکرات اولیه را هم با این مربی انجام داده بودند ولی پس از انتشار خبر حضور حاجی مایلی در نفت به یکباره آلفردو کاسمیرو سرمربی سابق نفت سر از این تیم درآورد.


در آن برهه برای خیلی از اهالی فوتبال این سوال پیش آمد که چرا مدیران نفت مذاکرات شان را با یک مربی انجام دادند ولی به یکباره شخص دیگری را در راس کادر فنی شان قرار دادند. به گفته یکی از مسئولان نفت آبادان، محمد مایلی کهن پس از انجام مذاکرات ابتدایی مبلغ درخواستی اش را عنوان کرده است. مثل اینکه مبلغ پیشنهادی این مربی هم چیزی حدود هفت میلیارد ریال بوده است که البته شامل اعضای کادر فنی هم می‌شده است.


وقتی پای یک چنین مبلغی به میان آمده است، نفتی‌ها ترجیح داده اند از نهایی کردن مذاکرات شان با این مربی صرف نظر کنند و کاسمیرو را بیاورند.


مایلی کهن در گفتگوهایی پراکنده اعلام کرده بود مبلغ پیشنهادی‌اش به نفتی‌ها زیر سقف قرارداد است که البته ممکن است حق با او باشد. در هرصورت کاسیمیرو در نفت اولین امتیاز خود را در بازی مقابل داماش به دست آورد. مبلغ قرارداد کاسیمیرو که چهارمین سال حضور در ایران را می گذراند کمتر از ۳۰۰ میلیون بسته شده که درصورت بقای نفت در لیگ پاداش خوبی به آن اضافه خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391