برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشاگری تراکتور علیه قلعه نویی

سه‌شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۵ — قدس‌آنلاین

مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی تبریز علیه کادرفنی سال گذشته این تیم دست به افشاگری زد.

امیر قلعه‌نوعی

محمد علویی گفت: روزشنبه در یک رسانه مصاحبه‌ای از آقای ستار همدانی دیدم که متاسف شدم؛ چون در عین بی‌اطلاعی از مسائل باشگاه و به نیابت از دیگران صحبت کرده بود و این ادبیات، ادبیات او نبود.وی افزود: در مصاحبه از خدا و بیت‌المال دم زده بود و بعضی مسائل را در رابطه با هدایت باشگاه تراکتور مطرح کرده بود که من می‌خواهم به سهم خودم تنویر افکار کنم.

علویی ادامه داد: گفته شده که سال گذشته باشگاه برای او منزل نگرفته ولی امسال برای کادر تبریزی از بیت‌المال منزل گرفته شده که این هم یک دروغ و هم یک اتهام است و اگر امکان دارد لطفا نام آن شخص را بگویند تا مردم هم بدانند. درباره پول بیت‌المال هم متاسفانه عده‌ای فکر می‌کنند ملاحظه بیت‌المال فقط در مورد دیگران است؛ اما وقتی نوبت به خودشان می‌رسد بیت‌المال می‌شود مال‌پدری!
وی همچنین اظهار کرد: آقایان سال گذشته با خرید بازیکنان سفارشی دوستانشان بیش از دو میلیارد تومان به باشگاه ضرر زدند. آیا این خیانت به بیت‌المال نبود؟ خریدن تعدادی بازیکن که اصلا به آنها بازی ندادند و حتی جزو ۱۸ نفر هم نبودند یا اخراج آرفی و تلاش برای اخراج کیانی که سردار جعفری جلوی آن را گرفت، آیا لطماتی متوجه باشگاه نکرد؟ آیا در این مورد نظری ندارند؟
علویی در ادامه با اشاره به این نکته که گفته شده مدیریت باشگاه ضعیف بوده و به خاطر آن تراکتور قهرمان نشده، گفت: این مدیر (سردارجعفری) در فصل گذشته ۱۳ بازیکن خرید، موضوع جذب سرباز را برای تیم حل کرد، دو بازیکن سرباز ملی‌پوش به تیم آورد و سه اردوی خارج از کشور برگزار کرد. آیا مدیریت غیر از این است؟
وی تصریح کرد: متاسفانه آقایان در اردو کارهایی کردند که همه را سرافکنده کرد. ولی سردار جعفری انسان صبوری است و آن شخص را اخراج نکرد و به خاطر منافع تیم اوضاع را تحمل کرد.
علویی ادامه داد: گفته شده که تراکتور تیم بزرگی است و به آدم‌های بزرگی نیاز دارد. این موضوع کاملا صحیح است و به همین خاطر است که بزرگترها در کنار تیم مانده‌اند.
وی افزود: ما سال گذشته شاهد ارباب رعیتی در تیم بودیم و کارهایی مثل دست‌بوسی، شانه‌بوسی و پشت‌سر دیگران راه رفتن! این که مردم آذربایجان از آقایان ناراحت هستند، به ما مربوط نیست و مربوط به عملکرد خودشان است. مردم آذربایجان خوب را از بد و سره را ناسره تشخیص می‌دهند و سابقه همه هم روشن است و در تهران و تبریز مردم همه را می‌شناسند و تنها با آذربایجان، آذربایجان گفتن نمی‌توان مردم را فریب داد.
علویی تاکید کرد: اگر سال گذشته تراکتور قهرمان نشد به علت بی‌دانشی کادر فنی بود که در دو بازی با مس سرچشمه قعرنشین متوقف شدیم؛ چون تنها یک برد در مقابل این تیم ما را قهرمان می‌کرد. ما قهرمان نشدیم چون به بازیکنان سفارش شد که در بازی با استقلال محکم بازی نکنند و مواظب ساق‌‌پاهای استقلالی‌ها باشند و به همین دلیل بازی را باختیم.
علویی در پایان تصریح کرد: تیم سال گذشته تراکتورسازی تبریز را به هر کسی می‌دادند آن را قهرمان می‌کرد نه نایب قهرمان!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391