برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناراحتی استقلالیها از جمع آوری لباسهایشان!

چهارشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۲ — قدس‌آنلاین

مشکلات مالی و بلاتکلیف بودن وضعیت اسپانسرهای استقلال باعث شده تا مسئول تدارکات این تیم، بعد از هر بازی لباس های بازیکنان را جمع کند و در بازی بعد تحویل آنها بدهد. همین مسئله در بازی های گذشته مشکلاتی را هم برای بازیکنان به وجود آورده است.

تیم استقلال

پیش از شروع بازی این تیم مقابل راه آهن، تعدادی از جوراب های بازیکنان به اشتباه به ورزشگاه آمده بود و حل شدن این مشکل قبل از به صدا درآمدن سوت مسابقه، استرس زیادی به استقلالی‌ها وارد کرد. بروز مشکلات اینچنینی در چندبازی اخیر باعث شده تا بازیکنان این تیم رسما به این مسئله اعتراض کنند.

بعد از پایان بازی استقلال و صبا، در حالی که مدد جباری مسئول تدارکات این تیم به دنبال جمع آوری لباس های بازیکنان بود، چند نفر از استقلالی‌ها برای اعتراض به این موضوع با میرشاد ماجدی صحبت کردند.

آنها درباره این موضوع به سرپرست تیمشان گفتند: «هر کدام از ما ۵۰۰-۴۰۰ میلیون تومان از باشگاه طلب داریم اما صدای مان درنمی آید. آن وقت شما بعد از هر بازی لباس های صد هزار تومانی را از ما می گیرید!»

هر چند جمع آوری لباس‌ها از بین بازیکنان تیم‌ها در لیگ ایران کار متداولی است اما به نظر می رسد لباس دادن زیاد به بازیکنان در فصل های گذشته و ولخرجی مدیران، بازیکنان را بدعادت کرده و آنها در شرایط بد مالی باشگاه‌ها تحمل این اتفاقات را ندارند. از طرف دیگر به نظر می رسد قطعی نبودن اسپانسرهای باشگاه استقلال باعث بروز این اتفاق شده است.

قراردادهای موقتی با اسپانسرهای مختلفی که نامشان روی پیراهن استقلالی‌ها چاپ می شود، ممکن است در بازی بعدی از روی پیراهن‌ها حذف شوند. به همین دلیل شاید بهانه مسئولان استقلال از جمع آوری لباس ها، کنترل لباس هایی باشد که اسپانسر آنها برای بازی قبل بوده است.

ماجدی: مدیر باشگاه دستور داده

میرشاد ماجدی سرپرست استقلال درباره این موضوع به تماشا می گوید: «طبق دستور مدیریت باشگاه لباس‌ها در پایان هر بازی جمع می شوند و هر سه تا چهار بازی هم لباس های جدید در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. این تقسیم بندی است که با توجه به لباس های تهیه شده در اختیار ما قرار گرفته.»

سرپرست استقلال اعتراض به چنین مسئله ای را خارج از اختیارات بازیکنان می داند و می گوید: «تعیین اینکه چه زمانی لباس بدهیم یا ندهیم به من وبازیکن ربطی ندارد و بهتر است تقسیم بندی‌ها را با چنین مسائلی به هم نزنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391