برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلالی های پیگیر پول در یک قاب

پنجشنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۶ — گل

سیاوش اکبرپور،حنیف عمران زاده،آرش برهانی و هاشم بیک زاده طی مدت اخیر بشدت پیگیر دریافت مطالباتشان بوده اند و همین باعث شده اتحاد ویژه ای بین آنها شکل بگیرد

هاشم بیک زاده و آرش برهانی و سیاوش اکبرپور و حنیف عمران زاده

با اینکه وزیر ورزش به باشگاه استقلال قول داده تا به زودی بودجه مربوط به این باشگاه پرداخت خواهد شد و البته فتح الله زاده همچنان به دنبال اسپانسر جدید و نقد کردن چک های اسپانسر قبلی می گردد اما بازیکنان طلبکار تیم فقط به قول هایی که گرفته اند دل خوشند و مدام زمان دریافت پول شان را پیگیری می کنند.

در این بین ۵-۴ بازیکن که ظاهرا پول هایی گرفته اند چیزی نمی گویند وعده ای هم جوان و تازه وارد هستند و اصلا رویشان نمی شود اعتراض کننداما ۵-۴ نفری هم هستند که از همان روزهای اول بی پولی مقابل باشگاه حاضر شدند و حتی در جلسه ای رودررو با فتح الله زاده صحبت کردند.

سیاوش اکبرپور،حنیف عمران زاده،آرش برهانی و هاشم بیک زاده طی مدت اخیر بشدت پیگیر دریافت مطالباتشان بوده اند و همین باعث شده اتحاد ویژه ای بین آنها شکل بگیرد.

دیروز و در تمرین استقلال باز هم این ۴ بازیکن کنار هم و در حال صحبتهایخودمانی با یکدیگر دیده شدند تامشخص شود شرایط یکسان آنها و بی پولی شان حداقل باعث شده این ۴ بازیکن با هم نزدیک باشند و به صورت گروهی خواسته هایشان را پیش ببرند.

البته به این جمع می توان میلاد میداودی را هم اضافه کرد که ظاهرا در این عکس جایش حسابی خالی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391