برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی:جلسه ام با مانوئل به بعد از بازی با کره موکول شد

دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۲ — گل

حمید استیلی با اشاره به جلسه ای که روز شنبه با حضور پیشکسوتان پرسپولیس برگزار شد گفت: در این جلسه پیرامون مسائل پیشکسوتان و برنامه هایی که برای آینده وجود دارد بحث کردیم. دعوت از آنها برای این بود که نظریاتشان را بشنویم تا اگر موضوعی مورد توجه قرار نگرفته است، مورد بررسی قرار بگیرد. بزرگان پرسپولیس زمانی که از طرح های باشگاه مطلع شدند استقبال زیادی کردند.

حمید استیلی

استیلی درباره بدبینی هایی که نسبت به این طرح وجود دارد گفت: اینکه می گویم ایده های بزرگی وجود دارد، به همین مساله مربوط می شود. در واقع این طرح باید با همکاری خود پیشکسوتان دنبال شود و آنها باید کمک کنند.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: هدف این است که کانون پیشکسوتان به یک شرکت تبدیل شود. شرکتی که بتواند فعالیت های اقتصادی داشته باشد. قرار است در جلسه روز چهارشنبه نیز، این عزیزان جمع شوند تا برای دعوت عمومی از پیشکسوتان و ترتیب دادن یک همایش برنامه ریزی شود. آن همایش که در واقع در حکم مجمع پیشکسوتان خواهد بود، هیات مدیره ای برای پیگیری کارها تشکیل می شود. باشگاه نیز حمایت مادی و معنوی خواهد داشت و حتی دفتر جداگانه ای تدارک دیده شده است. آقای رویانیان می خواهند شرکت پیشکسوتان، اقتصادی شود تا ارائه خدمات به پیشکسوتان دائمی باشد. همچنین از مسایلی که مورد نظر است و در جلسه با پیشکسوتان هم مطرح کردیم این بود که در جریان خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس این شرکت می تواند بخشی از این سهام را در اختیار بگیرد چون این باور در باشگاه وجود دارد که هواداران و پیشکسوتان صاحبان اصلی پرسپولیس هستند.

وی در ارتباط با بازی تیم ملی برابر کره جنوبی گفت: پتانسیل پیروزی در این بازی وجود دارد، تنها نگرانی این است که بازیکنان مدت زیادی از شرایط مسابقه دور بودند، با این وجود در جامعه فوتبال اتحاد خوبی بوجود آمده است. کره ای‌ها سرعت خوبی دارند اما ایران هافبک های قدرتمندی دارد. در شرایط فعلی که فوتبال از هر سو آماج حمله است، آرزو می کنم که تیم ملی حتما به پیروزی برسد.

استیلی در پایان درباره اینکه اعلام کرده بود با مانوئل ژوزه درباره کریمی صحبت می کند، گفت: همه چیز به بعد از بازی با کره موکول شد تا تمرکز بازیکنان ملی پوش، بویژه کریمی بر هم نریزد. اقدامات آقای رویانیان کاملا موثر بوده است ولی مانوئل خود باید به این تصمیم برسد و من فکر می کنم این ماجرا می تواند پایان خوشی داشته باشد تا یک همکاری و ارتباط عمیق بین مانوئل و کریمی شکل بگیرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391