برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض سایت حجازی به قلعه‌نویی

شنبه، ۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۸ — مشرق

حضور امیر قلعه نویی پس از ۱۶ ماه بر سر مزار ناصر حجازی با واکنش منفی سایت ناصر حجازی مواجه شد.

امیر قلعه‌نوعی

پنج شنبه گذشته سالروز درگذشت داود جورابلی یکی از مشوقین باشگاه استقلال بود و مراسم یادبود وی در قطعه نام آوران بهشت زهرا برگزار شد که در این مراسم امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال حضور داشت و برای دقایقی با بستگان مرحوم جورابلی صحبت کرد.

قلعه‌نویی همچنین پس از ۱۶ ماه بر سر مزار مرحوم ناصر حجازی حاضر شد و فاتحه‌ای برای شادی روح وی خواند که این حضور با واکنش سایت ناصر حجازی مواجه شد.

این سایت مطلبی به شرح زیر منتشر کرد:

فصل گذشته ، ناصر حجازی در بازیهای استقلال مورد تشویق قرار می گرفت ، تشویقهایی که یک صدا و یکپارچه در ارتباط با وی انجام میشد تا مردم نشان دهند که اسطوره ملی خویش را هرگز فراموش نمی کنند ، عشقی از سوی مردم که کادر فنی سابق استقلال نیز از آن خرسند بود . حتی " حجازی " لقبی برای دروازه بان استقلال بود که هواداران به وی داده بودند اما با تغییراتی که در باشگاه استقلال انجام شد ، تلاش برای عدم تشویق ناصر حجازی توسط آنهایی که قدرت را در دست می دیدند ، آغاز شد ، طوری که " شعار محبوب استقلال کیه / ناصر خان حجازیه " دیگر شنیده نمی شود و در مواقعی که به دروازه بان استقلال نیز لقب حجازی را می دهند ، عده ای با دستوراتی که از قبل دریافت کرده اند ، وارد عمل شده تا این تشویق بلافاصله از سکوها قطع گردد.

در کنار این مسایل و یادآوری آنچه در جشن پیراهن استقلال در قبال هواداران حجازی انجام شد ، رسانه و سایتهایی که بطور رسمی یا غیر رسمی مرتبط به باشگاه استقلال هستند ، بجای استفاده از " کمپ ناصر حجازی " از کمپ باشگاه استقلال نام می برند و این در حالی است که سایر رسانه‌ها از جمله خبرگزاریهای دولتی نیز در اخبار خود از " کمپ ناصر حجازی " استفاده می کنند.

بی تردید ، همانطور که گفته شد اهدافی پشت این رفتارها وجود دارد که نشان از ترس و هراس از نام ناصر حجازی است و بهتر است بانیان چنین رفتارهایی بجای حضور نمایشی بر مزار ناصر حجازی در غیاب دوستدارانش ، دست از رفتارهایی بردارند که برای مردم روشن است . شاید عده ای با در دست داشتن بخشی از قدرت در باشگاه استقلال بتوانند برای مدت کوتاهی نام ناصر حجازی را در ورزشگاه حذف نمایند اما همه می دانند که جایگاه حجازی در قلب و ذهن مردم تثبیت شده است و مردم در اماکن دیگر و جایی که نشانی از رعب و وحشت نیست ، عشق خود را به اسطوره اشان نشان می دهند که کنسرت اخیر رضا یزدانی در سالنی مملو از جمعیت ، نمونه ای از آن است . حجازی ، محبوبی است که سال ۸۶ نیز برغم شکستهای از پیش تعیین شده و رفتارهای مسوولین وقت ورزش ، هیچگاه حمایت مردم را از خود دور ندید تا در بازی مقابل پیکان نیز تشویق بی سابقه آنها را همراه خود ببیند، مردمی که هرگز به حجازی اعتراض نداشتند و به وی با تصمیمات درست یا نا درستش عشق می ورزیدند زیرا می دانستند که حجازی با آنها صادق است و هرگز منتی بر آنها قائل نیست.

آنچه هواداران واقعی استقلال از نفر اول باشگاه ، علی فتح اله زاده و دوستدار ناصر حجازی انتظار دارند ، آن است که در مقابل این مسایل وارد عمل شده و اجازه چنین رفتارهایی را ندهد . رفتارهایی که ناشی از ترس حتی نسبت به نام ناصر حجازی که در قید حیات نیست ، می باشد .

در پایان آنچه در توجیه عدم تشویق ناصر حجازی و موارد مطرح شده پیش بینی می گردد ، از کنترل خارج بودن تشویق مجیدی توسط مردم است و مظلوم نمایی در قبال سکوها اما حقیقت آن است که بدلیل بازیهای نه چندان با کیفیت این فصل استقلال و نگرانی نسبت به آینده این تیم ، درست یا نا درست ، فرهاد مجیدی بحث روز هواداران استقلال است و جلوگیری از تشویق یکپارچه وی توسط مردم ، کاری است دشوار مگر ...!

به امید یک دل بودن جامعه گسترده استقلال و سربلندی این تیم محبوب در تمامی میادین داخلی و خارجی و از همه مهمتر پرهیز از غرض ورزی های شخصی.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391