برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتصاب کارگران در ورزشگاه آزادی!

شنبه، ۸ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۱

در حالیکه بودجه قابل توجهی به فوتبالیست‌ها اختصاص داده شده است و هر ساله در فوتبال ایران پول بی حساب و کتابی به جیب فوتبالیستها و مربیان ریخته می شود؛ بی توجهی مسوولان به ارکان دیگری که در مسیر رشد ورزش تلاش می کنند سخت آزاردهنده است!

خبری که تا این لحظه رسانه ای نشده این است که حقوق کارگران فعال در دو ورزشگاه بزرگ کشور یعنی ورزشگاه آزادی و شهید شیرودی چند ماهی به تعویق افتاده و این افراد زحمتکش حتی تا هفته گذشته به این مسئله اعتراض نکرده اند.

براساس اخبار رسیده، در ورزشگاه قدیمی شیرودی که با سابقه ترین استادیوم پایتخت محسوب می شود، کارگران چند ماه (حدود سه ماه) است که حق و حقوق خود را دریافت نکرده اند.

از سوی دیگر در بزرگ ترین ورزشگاه کشور یعنی آزادی که حکم ورزشگاه ملی کشورمان را نیز دارد، حقوق کارگران چند ماه به تعویق افتاد و حتی خبر رسید که کارگران معترض چندی قبل تهدید به اعتصاب کردند تا به این طریق حقوق خود را دریافت کنند.

این مسئله زمانی بیشتر نمود پیدا می‌کند که می دانیم در ورزش کشور و بویژه در فوتبال چه پول هایی خرج می شود و با وجود ریخت و پاش های فروان هیچ مرجعی به این مسایل رسیدگی نمی کند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391