برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فراخوان مجدد پرسپولیس برای تشکیل کانون حمایت از پیشکسوتان

شنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۵ — خبرآنلاین

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در راستای تحقق اهداف فرهنگی قصد صدور کارت شناسایی معتبر برای این عزیزان را دارد تا با تشکیل خانواده بزرگ پرسپولیس تمامی زحمتکشان تاریخ این باشگاه از مزایای عضویت در کانون پیشکسوتان بهره‌مند شوند.

تیم پرسپولیس

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در راستای تحقق اهداف فرهنگی و به منظور ارج نهادن به مقام با ارزش پیشکسوتانی که در طول تاریخ ورزش حرفه‌ای خود پیراهن پرافتخار پرسپولیس را بر تن کرده‌اند قصد صدور کارت شناسایی معتبر برای این عزیزان را دارد تا با تشکیل خانواده بزرگ پرسپولیس تمامی زحمتکشان تاریخ این باشگاه از مزایای عضویت در کانون پیشکسوتان بهره‌مند شوند.
نظر بر اینکه در اولین فراخوان موفق به جمع‌آوری مدارک لازم از سوی تمامی سپیدموان و عزیزان پرسپولیس نشدیم و از آنجایی که قصد داریم تا تاریخ معینی کارت‌های عضویت تهیه و در اختیار پیشکسوتان قرار دهیم بنابراین از تمامی این عزیزان استدعا داریم با تهیه مدارک مورد نیاز از قبیل عکس، کپی شناسنامه، کارت ملی و ارائه آن تا ۱۸/۷/۱۳۹۱ به باشگاه در این راه ما را یاری رسانند.
امید است باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بتواند در جمع‌آوری پیشکسوتان زحمت‌کش تاریخ این باشگاه افتخارآفرینان پرسپولیس گامی موثر در ارائه خدمات و حل مسائل مربوط به پیشکسوتان بردارد.
پیشکسوتانی که تاکنون مدارک خود را ارائه نکرده‌اند می‌تواند با مراجعه به ساختمان باشگاه پرسپولیس و بخش اداری آن واقع در طبقه پنجم یا برقراری ارتباط با حمید استیلی و ایرج پازوکی نمایندگان باشگاه پرسپولیس در امور پیشکسوتان مدارک لازم را ارائه نمایند.
گفتنی است با تاکید محمد رویانیان و پیگیری‌های به عمل آمده از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس تا کنون مدارک اغلب پیشکسوتان پرسپولیس جمع‌آوری شده و اقدامات لازم به منظور صدور کارت عضویت در کانون پیشکسوتان پرسپولیس انجام شده و باشگاه پرسپولیس بزودی جزئیات خدمات ویژه‌ای که به پیشکسوتان ارائه خواهد کرد را اعلام خواهد کرد.
همچنین برای ساماندهی هرچه بهتر کانون هواداران نیز برنامه‌های جدیدی در دستورکار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته که متعاقبا اعلام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391