برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وقتی خواهرزاده فرماندار مدیر می شود

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۵ — قدس‌آنلاین

خواهرزاده فرماندار بودن کافی است تا مدیریت یک باشگاه لیگ برتری را از آن خود کنی

به نقل از مشرق، در این فوتبال اتفاقات عجیبی روی می دهد. این روزها می توان ادعا داشت که وقوع هر اتفاقی در آن طبیعی است. دیگر می توان برای چیزی متعجب نشد و به نوعی، بایستی فقط نظاره گر بود؛ اما گاهی اتفاقات خاصی روی می دهد.
این روزها در فوتبال داشتن نسبت با برخی اشخاص کافی است تا هر آنچه می خواهی انجام دهی. گاهی آقازاده ای و دست به هزار فعل عجیب می زنی و گاه خواهر زاده یک مسئول. فقط کافی است به یک نفر ربط پیدا کنی تا در این رشته به نوایی برسی.
در یک باشگاه شهرستانی که تا این هفته با مشکلات متعددی نیز مواجه بوده، همه کاره باشگاه فقط یک چیز را در کارنامه کاری دارد؛ خواهرزادگی با فرماندار. همین کافی بوده تا به عنوان همه کاره باشگاه نام گیرد.
اگرچه مدیرعامل نام نگرفته؛ اما در حقیقت همه کاره این باشگاه شهرستانی است. ثمره چنین وضعیتی نیز نتایج نامطلوب این تیم و بحران های متعددی است که تا کنون تجربه کرده است. نکته حایز اهمیت این است که این اتفاقات در فوتبال روی می دهد؛ اما همچنان دستگاه های نظارتی غایب هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391