برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واعظ آشتیانی: فتح اله زاده بیمار و توهم زده است

سه‌شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴

آشتیانی در پی اظهار نظر فتح اله زاده در خصوص حضور مجیدی در اردوگاه دشمن گفت: بله من دشمن لمپن ها، سکو بخرها، زیر میز بگیرها و دلقک‌ها هستم.

امیرضا واعظ آشتیانی

امیر رضا واعظ آشتیانی، مدیر عامل سابق استقلال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، افزود: فتح اله زاده گفته که مجیدی به اردوگاه دشمن رفته و برای اولین بار درست اظهار نظر کرد، بله من دشمن لمپن ها، متحجر ها، زیر میز بگیرها و سکو بخرها،‌ لوده‌ها و دلقک‌ها هستم و به این دشمنی افتخار می کنم.

از کی تابحال باید برای دوستی اجازه بگیرم
وی درخصوص دوستی با مجیدی گفت: از کی تا حالا اگر کسی بخواهد با کسی دوست باشد باید از سایرین اجازه بگیرد، من نمی دانم طبق کدام بند، تبصره و ماده این موضوع جرم طلقی می شود و اگر کسانی که ادعا دارند و ماده و تبصره به تصویب می رسانند به دیگران هم اطلاع دهند.
مربیان سابق استقلال هم با من در تماس هستند.

وی اضافه کرد: من فقط با مجیدی دوست نیستم و خیلی از بازیکنان سابق و فعلی استقلال با من دوست هستند با هم در ارتباط هستیم اما نه به این شکل که همدیگر را ببینیم.

گاهی آنها تلفنی با من تماس می گیرند و گهگاه هم به مناسبت مختلف پیام می دهند که این به خاطر عملکردم بوده و تاسف می خورم به کسانی که نام آشتیانی برای آنها درد آور است در ضمن مربیان سابق استقلال هم با من در تماس هستند اما این دلیل نمی شود که من از آنها یا آنها از من خواسته ای داشته باشند.


آقایان به گربه های سر کوچه شان هم گیر می دهند
آشتیانی در پاسخ این که گفته میشود که مجیدی را شما تحریک می کنیم ادامه داد: تحریک مجیدی چه سود مالی برای من یا فرهاد مجیدی دارد آنها می خواهند سد مدیریت خود را به من ارتباط دهند و باید بروند و تحلیل کنند که چرا مجیدی خداحافظی کرد من هم از طریق رسانه‌ها خبر خداحافظی مجیدی را مطلع شدم.

در ضمن چه ایرادی دارد که مجیدی خداحافظی کرد او بعد از ۲۰ سال بازی در فوتبال در سن ۳۶ سالگی خداحافظی کرد و خیلی از بازیکنان هم در این بدون بازی خداحافظی فوتبال را کنار گذاشتند و حالا رفتن مجیدی را به من مرتبط می دانند تا سوء مدیریت خود را به من نسبت دهند اینها به گربه سرکوچه شان هم گیر می دهند که چرا اینجوری راه می روی؟

برخی بیمار و توهم زده هستند
مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به اینکه چرا فتح اله زاده در مورد شما صحبت می‌کند افزود: برخی بیماری هستند و یا توهم گرفته اند به جز این دلیلی نمی تواند داشته باشد شاید هم مشاوره های که برخی‌ها به افراد می دهند و شاید عصبانیت آنها باشد آدم های ناراحتی هستند نمی توانند به موقع و مناسب صحبت کنند و صحبت هایشان با حاشیه و تهمت زدن همراه می شود.

نگاه من مدیریتی است نه سطحی
وی اضافه کرد: صحبتی در مورد کادر فنی استقلال از زمانی که از این تیم جدا شدم نداشته و نخواهم داشت و صحبت های من مدیریتی است و خود را در سطح مباحث فنی نمی بینم من نگاه مدیریتی دارم که خیلی‌ها از صحبت هایم ابراز رضایت می کنند و برخی‌ها هم ناراحت می شوند.

برای خوب فکر کردن هزینه نمی کنیم
وی در مورد نیمکت های لرزان فوتبال کشورمان گفت: ما برای خوب فکر کردن هزینه نمی کنیم این در حالی است که برای هرچیزی هزینه پرداخت کنیم ما اگر روی اصول مربی انتخاب کنیم به مشکل نمی خوریم و من ریشه این مشکلات را به لحاظ مدیریتی روی عدم وقت و کارشناسی می بینیم و مدیران احساسی و بدون کارشناسی دست به انتخاب مربی می زنند در این مواقع هم مدیران صد در صد مقصر هستند.

سر مربی ها، دلال هاو مدیران مثلث هزینه های کلان فوتبال هستند
آشتیانی در پایان گفت: باعث و بانی هزینه های کلان فوتبال کشورمان مثلثی متشکل از مدیران، سرمربی‌ها و دلال‌ها می دانم که قضیه بعضی از مدیران و سرمربی های موفق از این بحث جدا است اما در تمام گرانی‌ها و هزینه های فوتبال ما این سه نفر نقش دارند که در بعضی مواقع مدیر عامل و سرمربی زد و بند می کنند در برخی باشگاه‌ها فقط سرمربی و در برخی‌ها هم فقط مدیران پول های زیرمیزی رد و بدل می کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391