برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رقابت فردوسی پور و باشگاه پرسپولیس

یکشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۳ — بی‌باک‌نیوز

کادر پزشکی باشگاه پرسپولیس در تلاش است که زودتر از برنامه ۹۰ جواب آزمایش مسمومیت بازیکنان پرسپولیس را دریافت کند.

عادل فردوسی پور

رقابت کادر پزشکی پرسپولیس و عادل فردوسی‌پور برای گرفتن جواب آزمایش‌ها در نوع خود جالب است. کادر پزشکی پرسپولیس سعی دارد زودتر از برنامه ۹۰ جواب آزمایش‌ها را بگیرد.
از سوی دیگر عادل فردوسی پور هم در تلاش است تا دوشنبه شب که برنامه اش روی آنتن می رود، در این زمینه دست پر باشد.

پزشک تیم پرسپولیس در این خصوص گفت: «روز گذشته با آزمایشگاه تماس گرفتم و اعلام کردند جواب آزمایش تا ۲ روز دیگر آماده خواهد شد و ما هم از آنها خواسته ایم تا امروز جواب آزمایش را به ما برسانند.»

وی ادامه داد: «آزمایشگاه تاکنون هیچ جوابی به من نداده است و تنها چیزی که اعلام کردند این بود که کارهای آماده سازی نمونه‌ها را انجام داده اند.»

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: «درحال حاضر هیچ چیز نمی توانم در خصوص مشکل به وجود آمده برای بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کنم و باید منتظر آماده شدن جواب آزمایش باشیم. تنها کاری که باید انجام می دادیم ارسال به موقع نمونه‌ها به آزمایشگاه بود که این کار نیز در همان شب بازی انجام شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391