برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طعنه های فردوسی پور به ماجرای آبهای مسموم!

سه‌شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۵ — بی‌باک‌نیوز

برنامه ی نود شب گذشته که هنوز از شوک اتفاق هفته ی گذشته ی آب های مسموم خارج نشده بود همچنان گیج این ماجرای بود !

عادل فردوسی پور

برنامه ی دوشنبه شب نود به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور در حالی به روی آنتن شبکه سه سیما رفت که با اتفاقات حاشیه ی جالبی همراه بود ;

* نود در جه ی این هفته با محوریت آبهای مسموم پیگیری شد و در قسمت های مختلف طعنه های فردوسی پور به حل نشدن این ماجرا اشاره داشت.
ابتدا در بازی نفت آبادن و استقلال این طور بیان شد،(زمانی که محسن ترکی داور زمین توپ زمین را عوض می کرد ) این بار خوردن محلول ایزو استار محسن ترکی را از شرایط عادی خارج کرد...! معلوم نبود به جای توپ فوتبال چی می دید که مدام می خواست توپ رو عوض کنند!

سپس بازی گهر دورد و نفت تهران ، "این هفته مشخص بود که سرگیجی هفته قبل پرسپولیس مسری بود و از فولاد شهر به کرج سرایت کرده که نقیب زاده و نوری به جای یک توپ دو تا توپ می دیدند" (اشاره به زمانی که توپ جمع کن دو توپ وارد زمین انداخته بودند ) "البته خبرنگاران از این موضوع باخبر بودن و باهر وسیله ی که بود از ورزشگاه فرار کردند" (اشاره به خالی بود جایگاه خبرنگار )" این جادو دامن داوران را هم گرفته بود کلمات انگلیسی برعکس می خواندن" (داور تابلو ورودوخروج بازیکنان را برعکس گرفته بود )

بازی پرسپولیس و آلومینیوم :"پرسپولیسی‌ها که از سفر هفته ی گذشته شون از اصفهان دست پر آمده بودند تا تونستند از آن آب های جادوی آورده اند مهدوی کیا برای آنکه پایش به گلزنی باز بشه یکم از آن آب های گیج کنند ه را به در وازه بان حریف داد البته بلافاصه از این کارش پشیمان شد" (اشاره به گل زنی مهدوی کیا و صحنه ی دگیر که موقعیت را از دست داد بود ،بر سر خودش می زد)

البته این جا طعنه های فردوسی پور نسبت به ماجرای آب های مسموم تمام نشد و اوج این ماجرا در بازی سپاهان و ملوان بود ، که گفت : "با بلایی که در بازی سپاهان و پرسپولیس برسر پرسپولیسی‌ها آومد معلوم که هرکسی سپاهانی را ببیند وحشت می کنند"(اشاره به گریه یک کودک تماشاچی )

*در ادامه برنامه فردوسی پور همچنان پیگیر آب های مسموم شد ،زمانی که با مهدوی کیا بازیکن پرسپولیس گفتگو می کرد در ابتدا از او پرسید الان که منو یکی می بینی ؟(اشاره به صحبت های هفته قبل که در زمین بازیکنان همه چیز رو پنچ تای می دیدند )
و در ادامه گفتگو با مهدوی کیا بیان کرد : ما نمونه‌ها رو که دادیم به آزمایشگاه بررسی شد و هرگونه آزمایش سم شناسی انجام شده بر روی نمونه‌ها اما چیزی در نمونه‌ها دیده نشد !


* طعنه ی فردوسی پور در آخر برنامه به پرسپولیسی‌ها جالب بود در زمان توضیح جدول گفت :"پرسپولیسی‌ها از قرمزی در آمدن و زرد شدن (اشاره به صعود پرسولیس )
مهدوی در این لحظه گفت :در نمونه های گرفته شده تا به حال چیزی پیدا نشده و مطمئن باشید چیزی هم پیدا نخواهد شد چون برنامه ریزی دقیقی انجام شده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391