برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی در باشگاه پرسپولیس: آمده‌ایم از رویانیان تشکر کنیم

دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۱ — گل

بعد از یک ساعت امیر قلعه نوعی در حالی که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هدیه ای را به وی اهداء کرد، ساختمان باشگاه پرسپولیس را ترک کرد اما رویانیان و فتح ا...زاده نشستند تا جلسه ویژه دیگری با یکدیگر داشته باشند

امیر قلعه‌نوعی و محمد رویانیان

علی فتح‌ا...زاده و امیر قلعه‌نوعی ظهر امروز با حضور در ساختمان باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس نشست صمیمانه‌ای با محمد رویانیان داشتند.

به گزارش گل به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ مدیرعامل باشگاه استقلال و سرمربی این تیم به همراه علی امیری معاون اجرایی باشگاه استقلال ظهر امروز به ساختمان باشگاه پرسپولیس آمدند و با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو کردند.

حضور مسئولان باشگاه استقلال در ساختمان باشگاه پرسپولیس خبر جالبی می‌توانست باشد که برحسب اتفاق با تهیه گزارش ویژه‌ای از سوی دوربین باشگاه خبرنگاران جوان همراه شد. گزارشگر باشگاه خبرنگاران جوان که برای کار دیگری به باشگاه مراجعه کرده بود، در حال ترک ساختمان باشگاه پرسپولیس بود که با حضور علی فتح‌ا...زاده و امیر قلعه‌نوعی غافلگیر شد.

علی فتح ا...زاده و امیر قلعه نوعی هم بدون پرده پوشی مقابل دوربین ایستادند. مدیر عامل استقلال با صراحت عنوان کرد که حضور مسئول استقلال در ساختمان باشگاه پرسپولیس چند دلیل دارد: «آقای قلعه‌نوعی به واسطه حضور پررنگ آقای رویانیان و معاونین ایشان و همچنین پیشکسوتان پرسپولیس در مراسم ختم مادر خدابیامرزشان آمده‌اند و اینجا می‌خواهند رسما از باشگاه پرسپولیس و آقای رویانیان قدردانی کنند. ما هم که مدتی است با همدیگر کار مشترک اقتصادی انجام می‌دهیم و بارها جلساتی با یکدیگر داشته‌ایم.»

امیر قلعه‌نوعی هم رو به دوربین صدا و سیما گفت: «ما چیزی برای پنهان کردن نداریم. اتفاقا چه بهتر که دوربین اینجا هست و حالا هم باید بگویم که بنده در وهله اول به خاطر تقدیر از آقای رویانیان و همه پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس که در مراسم ترحیم مادرم حضور پیدا کردند برحسب وظیفه به اینجا آمده‌ام که تشکری کرده باشم.»

وی افزود: «پرسپولیسی‌ها به ما تسلیت گفتند و مرام و منش خود را نشان دادند و بنده وظیفه خود می‌دانستم رسما از همه مدیران، پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس تقدیر و تشکر کنم. باشگاه پرسپولیس و استقلال هم که کار مشترک اقتصادی انجام می‌دهند. علاوه بر این از شما چه پنهان که ممکن است یک جلسه فنی با مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس داشته باشیم.»

گزارشگر باشگاه خبرنگاران جوان درباره ساموئل یا موارد دیگر می‌پرسد؟ قلعه نوعی هم پاسخ می‌دهد: «اجازه بدهید جلسه تمام شود بعد در خدمت شما هستم.»

در همین گیر و دار محمد رویانیان هم که برای استقبال از مسئولان باشگاه استقلال به طبقه همکف آمده، تعجب می‌کند که چرا دوربین صدا و سیما آنجاست و از مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره سوالاتی می‌پرسد. رویانیان رو به فتح‌ا...زاده و قلعه‌نوعی می‌گوید: «ما نگفتیم که رسانه‌ها بیایند». قلعه نوعی هم بلافاصله می‌گوید: «نه سردار، اتفاقا خیلی هم بهتر است که همه چیز شفاف باشد».

رویانیان رو به دوربین گفت: «دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید در کنار هم باشند و از پتانسیلی که دارند به نفع باشگاه خود استفاده کنند. بنده چندین بار با آقای فتح ا...زاده جلسه داشته ام چون کار مشترک اقتصادی انجام می دهیم. آقای قلعه نوعی هم که از مربیان خوب فوتبال ما هستند و ما امیدواریم نشست پرباری داشته باشیم.»

در ادامه، حرف از دربی می شود و قلعه نوعی می گوید: «اتفاقا خیلی خوب است که پرسپولیس و استقلال در سال چندین بار با هم بازی کنند. مثل رئال و بارسا که این سال‌ها به کرات با هم بازی کرده اند.»

قلعه نوعی همچنین گفت: «به هر حال پرسپولیس یک باشگاه پرطرفدار است. در ایران مردم به این دو باشگاه تعلق خاطر دارند و اگر پرسپولیس و استقلال کنار هم باشند، فوتبال ایران قوی و قدرتمند، روزهای خوبی را پیش رو خواهند داشت. من خوشحالم که آقایان رویانیان و فتح ا...زاده علاوه بر کار مشترک اقتصادی، تفاهم و روابط ورزشی حسنه و خوبی با هم دارند.»

سرمربی استقلال در ادامه تصریح کرد: «من هم یک استقلالی قدیمی هستم اما پرسپولیس را تیم دوم خودم می دانم چرا که بالغ بر ۲۰ میلیون نفر و نیمی از ایرانیان طرفدار پرسپولیس هستند و هموطنان عزیزمان برای ما عزیز و قابل احترام هستند و خوشحالی آنها موجب خوشحالی ماست.»

در ادامه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از حمایت همه جانبه دو باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال از تیم ملی ایران می گوید و اینکه مردم قطعا تیم ملی را در بازی روز سه شنبه با کره تنها نمی گذارند.

فتح ا...زاده، قلعه نوعی و علی امیری بعد از این مصاحبه‌ها راهی طبقه چهارم ساختمان باشگاه پرسپولیس شدند. لحظاتی بعد هم محمد رویانیان این مسیر را در پی گرفت.

مدیران دو باشگاه، نشست صمیمانه ای با یکدیگر داشتند و بعد از یک ساعت امیر قلعه نوعی در حالی که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هدیه ای را به وی اهداء کرد، ساختمان باشگاه پرسپولیس را ترک کرد اما رویانیان و فتح ا...زاده نشستند تا جلسه ویژه دیگری با یکدیگر داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391