برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نیامدن قلعه نویی به خاطر حاشیه‌ها نیست

شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۲ — بی‌باک‌نیوز

به نظرم این بازی ۶ امتیازی است. حساسیت های جدولی این بازی آنقدر زیاد است که نیازی به حاشیه های بیرون زمین ندارد.

امیر قلعه‌نوعی

مرتضی اسدی کاپیتان تراکتورسازی تبریز در بازی با استقلال به احتمال زیاد از قلب دفاع به جناح راست خط دفاعی منتقل می شود.

کاپیتان تراکتورسازی درباره بازی با استقلال به سایت گل می گوید: «به نظرم این بازی ۶ امتیازی است. حساسیت های جدولی این بازی آنقدر زیاد است که نیازی به حاشیه های بیرون زمین ندارد. اسدی درباره غیبت احتمالی امیر قلعه نویی در این بازی به خاطر مصدومیت می گوید: من هم در سایت‌ها خواندم که آقای قلعه نویی دچار کسالت شده و به خاطر جراحی پایش نمی تواند به تبریز بیاید.»

برخی ترس از حاشیه‌ها را علت عدم حضور سرمربی استقلال در تبریز عنوان می کنند اما کاپیتان تراکتورسازی این مسئله را رد می‌کند و می گوید: من با او تماس نگرفتم اما مطمئن هستم که تنها دلیل عدم حضور قلعه نویی در تبریز جراحی شان است چون ایشان در تراکتورسازی خوب نتیجه گرفته است.

کاپیتان تراکتورسازی در واکنش به غیبت چند بازیکن استقلال از جمله نکونام و جانواریو می گوید: «با غیبت این بازیکنان هم کار ما مقابل استقلال آسان نیست چون ما هم چند مصدوم و غایب داریم اما با حمایت تماشاگران مان پیروز می شویم.»

کاپیتان تراکتورسازی در باره بازی تیم ملی با کره جنوبی و عملکرد مدافعان تیم ملی هم می گوید: «خیلی خوشحال شدم که تیم ملی مان پس از مدتها مقابل یک تیم خوب پیروز شد و باعث آشتی ملی با فوتبال شد. به نظرم همه بازیکنان در این بازی با جان و دل بازی کردند و در مورد یک پست خاص صحبت نمی کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391