برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیر قلعه نویی : جباری بیاید تعداد پاس های ما بیشتر می شود

یکشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۴ — قدس‌آنلاین

تازه اول راه هستیم. من بعد از بازی با پرسپویس اعلام کردم قهرمان می شویم و بازهم این حرف را تکرارمی کنم. به بازیکنانی که دارم اعتقاد دارم. با همین بازیکنان قهرمان لیگ خواهیم شد.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه نویی هرگز فکرش را هم نمی کرد با پایان هفته نهم تیمش تنها ۶ بارموفق به گلزنی شده باشد. کارنامه ای که اکنون از استقلال برجامانده با خصوصیات فنی امیر قلعه نویی در منافات است. تیم های امیر همواره تیم هایی بوده اند که در خط آتش همه را مجذوب خود می کردند. گل های زیاد و ساختن موقعیت های گلزنی فراوان.سابقه امیر قلعه نویی در سال هایی که سرمربی استقلال بود، روی نیمکت سپاهان نشست و حتی به تراکتورسازی تبریز رفت این واقعیت را ثابت می کند.پس حالا چه بلایی سراستقلال آمده است؟ این سوال را از امیر قلعه نویی می پرسیم و او این پاسخ را می دهد:« اشکال کار مهاجمان استقلال نیستند. ما مهاجمان خوبی داریم. باید توپ های خوبی را به مهاجمان برسانیم تا آن‌ها بهتر در شرایط گلزنی قراربگیرند. احساس می کنم تعداد پاس های ما در خط میانی کم است. یعنی هافبک هایی که وظیه پاس دادن را به عهده دارند باید موقعیت های مطلوبی را برای مهاجمان ایجاد کنند. احساس می کنم جباری که بیاید وضعیت ما در خط میانی بهتر هم بشود. جباری بازیکنی است که به موقع پاس می دهد. او که بیاید تعداد پاس های ما افزایش خواهد یافت و هرچه پاس های مان بیشتر باشد موقعیت های گلی که می سازیم بیشتر خواهد شد. آن وقت مشکلات برطرف می شود.» اما آیا استقلال قهرمان لیگ خواهد شد؟ امیر قلعه نویی چیزی را از دست رفته نمی داند. به خصوص خودش طعم قهرمانی در هفته آخر را بارها چشیده است:« تازه اول راه هستیم. من بعد از بازی با پرسپویس اعلام کردم قهرمان می شویم و بازهم این حرف را تکرارمی کنم. به بازیکنانی که دارم اعتقاد دارم. با همین بازیکنان قهرمان لیگ خواهیم شد.»‌

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391