برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی رودربایستی با نکونام را کنار گذاشت

شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۱ — گل

تا پیش از این گفته می‌شد قلعه نویی با کاپیتان تیم ملی رودربایستی دارد امابا این انتقاد علنی که حتما ترکش هایش دامن نکو را هم خواهد گرفت

جواد نکونام و تیم استقلال

بعد از بازی هفته قبل استقلال مقابل راه آهن والبته نمایش نسبتا امیدوارکننده ترجواد نکونام در بیروت نسبت به سایرملی پوشان بسیاری به این نکته اشاره کردند که نکو کم کم در استقلال راه می افتد و انتقادات ابتدای فصل به او درباره نمایش های ضعیفش به زودی تمام خواهد شد اما دربازی با فجر هم نکو و هم خط هافبک استقلال روز بسیاربدی راپشت سر گذاشتند به طوری که تعداد موقعیت های جدی گل این تیم در طول نود دقیقه به عدد سه نمی رسید و تازه این موقعیت‌ها با ارسال های خسرو حیدری به دست آمد نه کارهای ترکیبی،پاس های تو در و بازیسازی هافبک ها.

همین نمایش ضعیف ازخط هافبک استقلال و سرآمد آنها جوادنکونام که در جنگ های میانه میدان دربیشتر مواقع قافیه را به حقیقی و هافبک های فجر می باخت باعث شده تا امیر قلعه نویی بعداز بازی به شدت از نمایش خط هافبک تیمش انتقاد کند.

تا پیش از این گفته می‌شد قلعه نویی با کاپیتان تیم ملی رودربایستی دارد امابا این انتقاد علنی که حتما ترکش هایش دامن نکو را هم خواهد گرفت سرمربی استقلال رودربایستی باهافبک سرشناس تیم خود را کنار گذاشته وشاید ازبازی بعد نگاه متفاوت تری نسبت به چیدمان خط هافبک تیمش داشته باشد، بخصوص اینکه کم کم مجتبی جباری آماده بازی می شود و کیانوش رحمتی هم در راه بازگشت به ترکیب تیم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391