برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: دلال‌هایی که نتوانستند به نفت بازیکن بدهند حاشیه‌سازی می‌کنند

یکشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۹ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: آن دسته از دلالانی که من از آنها بازیکن نگرفتم برای تیم حاشیه‌سازی می‌کنند.

منصور قنبرزاده

منصور قنبر زاده اظهار داشت: تیم نفت قصد داشت در تابستان اردویی در کرواسی برگزار کند که این اردو برگزار نشد و در آن زمان در اردبیل اردو زدیم اما پس از آن دوباره ۲۰ روز لیگ تعطیل شد و ما می‌خواستیم در اردبیل اردو بزنیم که این امکان فراهم نشد. در کیش هم تیم راه آهن اردو زده بود.به همین خاطر به شهری در نزدیکی زاگرب به کرواسی رفتیم.

وی ادامه داد: در این اردو بر خلاف آنکه برخی ادعا کردند، هوا سرد نبود و حتی ۶ درجه گرم‌تر از تهران بود. ۲ بازی تدارکاتی هم داشتیم که یکی از آنها با تیم ایسترا ۱۹۶۱ بود و دیگر بازی‌مان با تیم رده دهم لیگ برتر کراوسی بود. روزنامه‌های کرواسی این بازی را پوشش خبری دادند. اگر تیم ملی می‌خواست با این تیم بازی کند باید ۵۰۰ ، ۶۰۰ میلیون هزینه می‌کرد.

قنبرزاده تصریح کرد: در این اردو از ۵ بازیکن کروات تست گرفتیم که در نیم فصل قصد داریم برخی از آنها را جذب کنیم. کل هزینه‌های اردوی ما ۲۰۰ میلیون تومان شد و تمامی مراجع قانونی با سفر ما موافقت کرده بودند از شورای برون مرزی وزارت ورزش تا شورای برون مرزی ورزش نفت اما برخی برای ما جو سازی و حاشیه سازی می‌کنند.

مدیر عامل نفت تهران تصریح کرد: همانطور که ویسی گفت، عده‌ای اندکی در مطبوعات تطمیع می‌شوند تا جوسازی کنند وگرنه اکثریت قریب به اتفاق رسانه‌ها انسان‌های شریفی هستند. برخی نوشته‌اند ما با ۵۱ نفر به این اردو رفتیم و افرادی غیر مرتبط با تیم در این سفر بودند که اصلا چنین چیزی درست نیست. این اردو با ۴۶ نفر برگزار شد که دو نفر طبق قانون از حراست و اداره کل ورزش بودند. ۳۵ نفر اعضای تیم بودند و هیچ فرد غیر مرتبطی با تیم همراه نبود و یکی از اعضای هیئت مدیره نیز فقط سه روز همراه تیم بود.

وی ادامه داد: در تاریخ ۱۲ تا ۱۸ مهر من از اتحادیه باشگاه‌ها دعوتنامه داشتم تا به پرتغال و اسپانیا سفر کنم. اما این سفر به قلب اروپا را لغو کردم تا بالای سر تیمم باشم. نمی‌دانم چرا این همه هجمه علیه تیم نفت ایجاد می‌شود در حالیکه ۱۰ تیم دیگر هم اردوی خارجی داشتند. احساس می‌کنم این اتفاق‌ها و حاشیه‌سازی‌ها از سوی برخی افراد است که در کادر فنی به کار گرفته نشده‌اند. در حالیکه مایلی‌کهن هم در نفت آبادان قبول نکرد که دستیارانش از طرف باشگاه باشند و خودش می‌خواست دستیار خودش را معرفی کند به همین دلیل در نفت کار نکرد.

قنبرزاده با اشاره به این مسئله که گفته می شود کشتی گیران این باشگاه قرار است به تیم گاز مازندران انتقال پیدا کنند،عنوان کرد: برخی مسائل کشتی را به اردوی ما ربط می‌دهند در حالیکه اصلا چنین چیزی درست نیست، می‌خواهند از هر روزنه‌ای استفاده کنند و به تیم ما ضربه بزنند. من در ابتدای فصل از برخی‌ دلال‌ها بازیکن نگرفته‌ام و اینگونه برای ما حاشیه‌سازی می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391