برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هافبک های پرسپولیس، فوق غیرعادی بودند

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۱ — افکارنیوز

اگر باشگاه پرسپولیس ، فیلم بازی را مجدداً بازبینی دقیق نماید و به صورت انحصاری حرکات نوری را زیر نظر بگیرد ، شاید بخش کوچکی از معمای بزرگ سرخپوشان حل شود.

تیم پرسپولیس

به نقل از گل، قرمزپوشان در مقابل سپاهان نشان دادند که زیر بار حواشی و مشکلات متعدد فنی و روانی ، آنقدر ضعیف و ناتوان شده اند که دیگر میتوان در مهربانانه ترین حالت از آنها به عنوان پرسپولیس ترحم برانگیز یاد نمود . تیمی که اگر تلاشهای نیلسون و سید جلال را هم از آن حذف کنید ، چیزی در حدود ( رقت انگیز ) بازی میکند . صحبت از تحلیل فنی بازی پرسپولیس ، بیشتر خراشیدن روح و روان هوادارانی است که کاسه صبرشان لبریز شده و از شنیدن حرفهای تکراری به تنگ آمده اند.
اما آنچه در جریان بازی بی هدف سرخپوشان مقابل سپاهان به چشم آمد ، به جز ضعف مفرط همیشگی خط هافبک تیم ، بازی بی رمق و بی حوصله محمد نوری بود که در لحظاتی حتی توان روی پا ایستادن هم نداشت . نوری در پاره ای از اوقات در میانه میدان تلو تلو میخورد وتنها برای رفع تکلیف به توپ ضربه میزد . به نظر میرسید ، بود و نبود او در میدان فرقی به حال زار پرسپولیس نداشت . میثم نقی زاده کم تجربه هم به تبع نوری آنقدر هیجان زده و مرعوب میدان شده بود که به جز چند پاس رو به عقب ، هر چه توپ دشت کرد را لو داد و برای سپاهان موقعیت ایجاد کرد
اگر باشگاه پرسپولیس ، فیلم بازی را مجدداً بازبینی دقیق نماید و به صورت انحصاری حرکات نوری را زیر نظر بگیرد ، شاید بخش کوچکی از معمای بزرگ سرخپوشان حل شود ! بازیکنی که طبق تصاویر منعکس در سایت رسمی باشگاه ، از زمان ورود به اصفهان تلفن دستی اش را لحظه ای هم از خود دور نکرد ! و روز مسابقه ، در میانه میدان به سان یک بید لرزان به خود میلرزید و بر شدت بازی ضعیف پرسپولیس می افزود ..... البته شاید هم نوری پاسخ قانع کننده ای برای کیفیت ( فوق غیر عادی ) بازی خود در مقابل سپاهان داشته باشد ! به هر حال آنچه مسلم است پرسپولیس با چنین هافبک و خط هافبکی به هیچ جا نمیرسد ، حتی اگر بهترین مدافعان و مهاجمین ملی را هم داشته باشد که از قضا در اختیار هم دارد . سوسا و کی وون که از دست رفتند ، رویانیان باید بداند که در صورت اصرار بر حفظ مانویل خوزه ، به غیر از رفع حواشی پیرامون تیم ، افزودن حداقل یک هافبک دفاعی جنگنده به این ترکیب ناقص از نان شب هم واجبتر است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391