برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاجیلو: شاید امیر دوباره فرهاد را برگرداند!

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۲ — مشرق

حاجیلو که در تمام دوران فوتبال بازی کردنش در استقلال بود، به مجیدی توصیه هم می کند: «مجیدی اگر سربلندی استقلال را می خواهد بگذارد استقلال، فتح الله زاده، قلعه نویی و بازیکنانش آرامش داشته باشند.امیر کلا آدم باگذشتی است و شاید دوباره او را به استقلال برگرداند!

علی دایی و اصغر حاجیلو

اصغر حاجیلو به اوج گفت: حجازی برخلاف ادعای مجیدی هیچ مکتبی نداشت. «حجازی مکتبی نداشت. من این مسئله را در ۴۰ سال زندگی با او فهمیدم. ناصر ساده زندگی می کرد و به دنبال منافع شخصی نبود. مصلحت مردم و موفقیت استقلال برایش از هر چیز دیگری بیشتر اهمیت داشت و خودش را به فرد یا جمعی نچسباند.»

حاجیلو درباره دعواهای مجیدی و قلعه نویی اینطور نظر داد: «مجیدی را به عنوان یک استقلالی دوست دارم چون روزهای خوبی را با استقلال داشت اما او هم باید بداند امیر هم قهرمانی های زیادی برای استقلال به دست آورده است و دو زانویش را هم برای استقلال داد. همه ما استقلالی‌ها باید بدانیم شخص مهم نیست و اگر این تیم را واقعا دوست داریم باید به فکر موفقیت تیم باشیم. موضعگیری و بی حرمتی خوب نیست.»

حاجیلو که در تمام دوران فوتبال بازی کردنش در استقلال بود، به مجیدی توصیه هم می کند: «مجیدی اگر سربلندی استقلال را می خواهد بگذارد استقلال، فتح الله زاده، قلعه نویی و بازیکنانش آرامش داشته باشند. البته قبل از همه اینها هوادار باید آرامش داشته باشد. امیر کلا آدم باگذشتی است و شاید دوباره او را به استقلال برگرداند! مجیدی این را بداند اگر بی حرمتی کند روزی هم به خودش بی حرمتی می شود. این را موی سپید من می گوید.»

حاجیلو می گوید، این حاشیه‌ها تاثیری در رسیدن استقلال به هدفش ندارد: «این حاشیه‌ها شاید در رسیدن استقلال به موفقیت وقفه بیندازد اما این تیم امسال به اهدافش می رسد زیرا می دانم مدیریت، کادر فنی و بازیکنان برای سربلندی باشگاه از جان مایه می گذارند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391