برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هرندی: می دانم چه کسانی عکس‌های مرا پاره کردند، اگر داماش یک پله بالا آمد من دیگر هرندی نیستم!

دوشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۵ — گل

داماش بچه من است. نبینید ۴ ماه پیش سرمربی این تیم شدم. من ۳۰ سال است کنار داماش هستم. ۲۵ سال پیش کاپیتان داماش بودم و از این تیم به تیم ملی رفتم

امید هرندی

در اولین بازی که حمید درخشان هدایت داماش را به عهده گرفت، این تیم در قزوین میزبان راه آهن بود که در نهایت با شکست زمین را ترک کرد.

در این بازی هواداران داماش بارها امید هرندی را تشویق کردند. حتی آنها عکس های او را به ورزشگاه آورده بودند اما برخی مسئولان این عکس‌ها را پاره کردند. امید هرندی در این باره به خبرنگار زندگی می گوید:« مردم همیشه محبت دارند و همین محبت آنها باعث شده تا به اینجا برسم. دوستان گفتند یک عده تماشاگر محبت کردند و به تشویق من پرداختند. حتی بنر و عکس مرا در استادیوم نصب کردند اما از طرف دیگر عکس های مرا پاره کردند. می دانم چه کسانی این کار را انجام دادند اما باید کارشناس‌ها در این زمینه نظر بدهند. از قدیم می گویند چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.به نظر شما چه کسی این کار را انجام داده؟ شما از من در این باره چیزی نپرسید و به بقیه هم بگویید چیزی نپرسند. موضوعی که همه می دانند نیازی به بازگو کردن ندارد.»

هرندی با قاطعیت می گوید که داماش تا آخر نیم فصل نمی‌تواند حتی یک پله از رتبه یازدهمی او بالاتر برود. هرندی می گوید:« من با دست خالی تیم را در رتبه یازدهم تحویل آقایان دادم. نه از طرف مدیران حمایت می شدم و نه بودجه ای در اختیار داشتم. با این حال تیم را در رده یازدهم تحویل دادم. حالا هم با قاطعیت می گویم اگر آقایان توانستند تا آخر نیم فصل حتی یک رده داماش را بالاتر ببرند، بنده امید هرندی نیستم و دیگر به این فوتبال برنمی‌گردم. بالاخره یک روز می‌فهمند که برکناری من اشتباه بود اما دیگر فایده ای ندارد.»

هرندی صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« داماش بچه من است. نبینید ۴ ماه پیش سرمربی این تیم شدم. من ۳۰ سال است کنار داماش هستم. ۲۵ سال پیش کاپیتان داماش بودم و از این تیم به تیم ملی رفتم. ۳۰ سال زحمت کشیدم و هرگز دوست ندارم تیمم ببازد و نتیجه نگیرد، حتی بدون من. من زمان شرفی، جهانپور و مرحوم حجازی در کادر داماش بودم و زحمات بسیاری برای تیم کشیدم اما چه سود که بعضی مسئولان قدر کارهای مرا ندانستند. شاید باورتان نشود اما هنوز یک ریال از داماش نگرفته ام .»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391