برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن زاده خبر داد; مکانیزه کردن پرونده های کمیته انضباطی

یکشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۷ — ایمنا

نشست روسای کمیته های انضباطی استانهای سراسر کشور در حالی از صبح روز گذشته تا ساعت ۱۶:۰۰ بعدازظهر در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد که اعضا به بررسی موارد مختلفی پرداختند.

اسماعیل حسن زاده

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی گفت: در این نشست که با حضور مسئولین انضباطی استانها برگزار شد در خصوص ساختار و تشکیلات منجسم کمیته انضباطی استانها و شهرستانها،طرح مکانیزه کردن پرونده های کمیته های انضباطی با انجام بهترین شکل ممکن، تقویت نظارت انضباطی و حضور ناظرین در لیگ های دسته یک ، دو و سوم و تعیین بانک اطلاعاتی به بحث و تبادل نظر پرداختیم.
وی در ادامه گفت: در این نشست برخی از مسئولین نظرات خود را در خصوص برخی از بندهای آئین نامه اعلام کردند که مطئمنا با استفاده از تجربیات اعضا، جدیدترین آئین نامه کمیته انضباطی را در مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال که آبانماه برگزار می شود ارائه خواهیم کرد.
حسن زاده در ادامه افزود: در خصوص کیفیت آرا قضایی که مستند و محکم تر باشد نیز با مسئولین کمیته های انضباطی استانها به بحث و بررسی پرداختیم و در مورد بدهکاری‌ها و احکامی که شهرستانها واستانها در خصوص تیم هایی که در دسته جات حضور دارند نیز مطالبی را مطرح کردیم.
رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: مسئولین کمیته انضباطی استانها اعتراض خود را به فیلم اهانت آمیز علیه پیامبر اسلام (ص) اعلام کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391